STEM-HD Eğitmen Eğitimi

STEM Eğitimi

Toplamda 2 gün toplamda 16 saat sürecek olan eğitimde Öğretmenler LEGO® MINDSTORMS Education EV3 robotik setini ve yazılımını kullanarak sınıflarında müfredat konularını ve proje tabanlı çalışmaları nasıl işleyebileceklerine dair çalışmalar yapacaklar. Projeye uygun robot inşa etme..

Eğitimin Amacı:
2 gün sürecek eğitimde katılımcılar STEM uygulamalarıyla birlikte, STEM-HD eğitimi ile derslerine “tasarım” sürecini entegre edeceklerdir.

Bu eğitimde tasarım-dizayn ile hayal güçlerini, yapım süreci ile el becerilerini geliştirip robotik kodlamayla birlikte yaptıkları modeli akıllandırabilecekler.

Probleme uygun robot inşa etme, motor hareketleri, sensörlerden gelen bilgileri okuma, gelen veriye göre görev tamamlama gibi konuların yer aldığı eğitim süresince, öğretmenler için daha önceden edinilmiş herhangi bir robotik veya programlama bilgisine ihtiyaç yoktur.

Eğitim Tarihi: 1 – 2 ARALIK 2018
Eğitim Saatleri: 10:00 – 18:00
Eğitim Ücreti: 300 TL

Yer: Gilika Tasarım Atölyesi

Adres: Konutkent Mah. 2432. Cad. No:282-284 /06810 Çankaya-Ankara

Katılım 25 kişiyle sınırlıdır.

*Eğitim ücretine öğle yemekleri, kahve – ikramlar ve ders materyalleri dahildir.
*Eğitim sonunda katılımcılara Gilika tarafından katılım belgesi verilecektir.

Kayıt için https://goo.gl/forms/9K0wXuAks32oLTEn1 adresindeki formdan, 0 312 472 61 63 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin