STEM—FeTeMM Eğitimi Ders Planı Yarışması

STEM — FeTeMM Eğitimi
Ders Planı Yarışması

Öncelikle yarışmamıza ilginiz için teşekkür ederiz.

Bu yarışma ortaokul – lise matematik ve fen bilimleri öğretmenlerine yöneliktir. Üniversitelerin Eğitim Fakülteleri’nde lisans ya da lisansüstü düzeyde bu branşlarda eğitim gören öğretmen adayları da başvurabilirler.

He ne kadar ismi yarışma da olsa etkili öğretmenlerle tanışmak ve gelecekte beraber çalışmak arzusundayız. Bu sebeple rekabeti körükleyici değil, dostane bir yarışma organize etmek istedik. İyi niyetinize ve mevcut olana küçük de olsa yapacağınız katkı ile özgün ders planları göndereceğinize güvendiğimizden çok fazla kuralımız yok. Ödüllerimizi çeşitlendirmek için farklı sponsorlarla görüşmeye devam ediyoruz. Lütfen bu sayfayı takip ediniz.

Formata uygun olarak yazılmış tüm ders planları bilimsel kurulun incelemesine sunulacaktır, kurul değerlendirmesine itiraz edilemez. Yarışmayı herhangi bir sebep açıklama gereği duymadan iptal edebiliriz. Yarışmaya katılarak bu şartları kabul etmiş olursunuz.

Ders planı göndermek için son tarih 1 Mayıs, 2016. Sonuçları 1 Haziran, 2016’da açıklamak istiyoruz.

RenTech Özel Ödülleri

Van de Graff Jeneratörü

Wimshurst Makinesi

Branşınıza Özel Vernier Go link ve sensörleri

En iyi 20 ders planı

FeTeMM Eğitimi Serisinin üçüncü kitabında yazarlarının kendi bölümleri altında ve izinleri ile yayımlanacak. Yazarlara ödül sertifikası verilecek.

Yarışma Web Sayfası: