Startup Watch Up Girişimcilik ve Fikir Yarışması

Startup Watch Up Girişimcilik ve Fikir Yarışması
Yıldız Teknik Üniversitesi Girişimcilik Kulübü tarafından düzenlenen Startup Watch Up, girişimcilik ekosisteminin yapıtaşlarını YTÜ Orta Bahçesi’nde buluşturuyor!

“Let’s Start” ana temasıyla açık havada gerçekleştireceğimiz bir girişimcilik festivali olan Startup Watch Up girişimlerin ve fikirlerin yarıştığı 4 aylık bir yarışma sürecini kapsayacak. Yarışmanın büyük finali 26 Nisan 2019 tarihinde yapılacak sahne sunumları ile gerçekleşecek. Büyük final günü ilham dolu söyleşiler, startupların ve girişimcilik ekosisteminin önemli şirketlerinin stantlarını konuk eden geniş fuaye alanı, interaktif workshoplar, sınırsız eğlence ve network imkanı da seni bekliyor olacak.

Açık Hava Festivali
Çeşitli oyunlar, atölyeler ve interaktif workshoplar ile Startup Watch Up size eğlenceli bir gün vaadediyor!

Network
Girişimcilik ekosisteminin yapıtaşı şirketlerinin ve startupların stantlarından oluşan geniş fuaye alanı sınırsız network imkanıyla YTÜ Davutpaşa Kampüsü Orta Bahçesi’nde !

Yarışma
Girişimcilik ekosisteminin uzman isimlerinden eğitimler alıp, alanında uzman jürilere fikrini veya girişimini sunup değerlendirileceğin ve sonunda sürpriz ödüllerin sahibi olabileceğin yarışma Startup Watch Up’ta !
Fintech, Medtech, Data&AI veya diğer alanlarda fikrin veya girişimin varsa yarışmaya başvurabilirsin.
Başvurular girişimler ve fikirler olarak iki ayrı kategoride değerlendirilecektir.
İkinci tura kalan yarışmacılar arasında final sunumunda son beşe kalanlar 26 Nisan tarihinde sahne sunumu yapmaya hak kazanırlar.

Önemli Tarihler
10 Ocak-24 Şubat 2019 Yarışma başvuru süreci
11 Mart 2019 2.tura kalan takımların duyurulması
16-17 Mart 2019 Girişimcilik eğitimi
20-21 Nisan 2019 Final sunumları
26 Nisan 2019 Büyük final
*Yarışma iki tur şeklinde gerçekleşecektir ve ikinci tura geçen yarışmacılar 16-17 Mart 2019 tarihinde düzenlenecek girişimcilik eğitimine katılmak zorundadır.

Ödüller
Yakında sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.
https://www.facebook.com/ytugirisim

En iyi fikir ve girişimlerin yarışacağı Startup Watch Up’ın büyük finali 26 Nisan 2019’da YTÜ Davutpaşa Kampüsü Orta Bahçesinde!