Starbucks Türkiye Kahve ile Uyumlu Lezzetler Yarışması

Kahve yetiştirilen bölgelerin iklimleri ve toprak özellikleri, o bölgelerde yetiştirilen ve işlenen kahvelere özgün bir tat verir. Bu nedenle kahvelerimiz yetiştirildikleri bölgelere özel olarak birbirinden farklı pek çok lezzet ve aroma sunarlar.

 

Kahvelerimizin bu lezzet profillerine uyacak ve Starbucks kahve keyfini sizce en iyi tamamlayacak tarifi bizimle paylaşmak ister misiniz?

 

Kahve ile en uyumlu bulduğumuz lezzetin tarifini bizimle paylaşan misafirimiz Londra’da 2 gece konaklamalı seyahatin keyfini yaşayacak!

 

“Starbucks Türkiye Kahve ile Uyumlu Lezzetler Yarışması”na istediğiniz ürün kategorisi ile katılabilirsiniz. Yeter ki bizimle tarifinizi ve kahve ile uyumunu paylaşın.

 

Toplanacak tarifler, ön eleme sonrası jüri tarafından değerlendirilecektir. Kazanan tarifin sahibi çift kişilik Londra seyahatinin sahibi olurken, seçilen 15 tarif de bir kitapçıkta toplanarak TimeOut İstanbul Aralık 2011 sayısı ile dağıtılacak.

 

Son Katılım Tarihi: 7 Ekim 2011, Cuma

Yarışmaya katılım için aşağıdaki başvuru formunu doldurarak, tarifinizi belirtilen şartlar doğrultusunda bize iletmeniz gerekmektedir.

www.starbucks.com.tr

www.kahvetutkusu.com

BAŞVURU İÇİN :

http://www.timeoutistanbul.com/starbucks.aspx