Stan Lee ve Todd McFarlane Yeniden Talenthouse da

Stan Lee ve Todd McFarlane yeniden Talenthouse’da! Bu defa elektronik müziğin baş döndürücü ustası Laidback Luke ile birlikte tasarımcıları Super You&Me partisinde giyilecek süper kahraman kostümü tasarlamaya davet ediyorlar.

Tasarım yarışmasını kazanan sanatçının çalışması, Laidback Luke tarafından 2012 Haziran’da New York Governor’s Island’da gerçekleşek olan ve kazanan kişininde katılacağı SuperYou&Me partisinde giyilecek. Governor’s Island’a yapılacak seyahat ve iki gecelik konaklama kazanan ve misafiri için sağlanacak.

Bunun yanı sıra kazanan tasarımcı ve halk oylamasında en yüksek oyu alan sanatçının tasarımı Laidback Luke, Stan Lee ve Todd McFarlane’in sosyal medya kanallarında gösterilecek ve yine Laidback Luke, Stan Lee ve Todd McFarlane tarafından imzalanmış seçkin bir ürüne sahip olacaklar.

Bu yarışma sayesinde Stan Lee, Todd McFarlane ve tüm dünyaya çalışmalarınızı gösterme fırsatını yakalayabilirsiniz.

İlgilenen sanatçılar 21 Mayıs 2012 tarihine kadar Türkçe dil desteği olan uluslararası sanatçı plaformu Talenthouse.com’dan yarışmaya katılabilirler.

Yarışma sayfasına doğrudan ulaşıp katılmak için http://tlnt.at/KQPvZT  adresini kullanabilirasiniz.

Ek Bilgiler:
Stan Lee Hakkında : Çizgi roman endüstrisindeki Marvel’in rakipsiz süper kahramanlarının yaratıcısı olarak milyonlar tarafından tanınan Stan Lee’nin, Spider-Man™, The Incredible Hulk™, X-Men™, The Fantastic Four™, Iron Man™ ve diğer yüzlercesi ile ortak çalışmaları vardır.
Todd McFarlane Hakkında : Todd McFarlane çizgi romancı, yazar, oyuncak tasarımcısı ve girişimcidir. Todd, Spawn gibi fantastik dizileri ile en iyi tanınır. 1980’lerin sonlarında ve 1990’ların başlarında McFarlane, Marvel Comic’s Spider-Man sayesinde bir çizgi romancıya dönüşmüştür.
Laidback Luke Hakkında : Laidback Luke, tüm zamanların en favori dans parçaları “Show Me Love”, “Step By Step”, “Hey”, IDMA ödüllü “Leave The World Behind” ve “Till Tonight” ile binlerce kulüp tarafından dans sahnelerinin referans noktası olmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin