SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLERE KÜRESEL YAKLAŞIMLAR – KURAM VE UYGULAMALAR ULUSLARARASI SEMPOZYUM

SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLERE KÜRESEL YAKLAŞIMLAR – KURAM VE UYGULAMALAR
ULUSLARARASI SEMPOZYUM
Polonya Bilimler Akademisi, Varşova, Polonya
16-18 Eylül, 2015
www.sshif.org

SEMPOZYUM KONULARI

SSHIF Social Sciences and Humanities in Focus, Uluslararası Sosyal ve Beşeri Bilimlere Küresel Yaklaşımlar – Kuram ve Uygulamalar Sempozyumunda sunmak üzere bilimsel çalışmalarınızı beklemekteyiz. Sempozyum 10-12 Eylül 2015 tarihinde Polonya’nın başkenti Varşova’da Polonya Bilimler Akademisinde yapılacaktır. Sempozyum sunuları Türkçe, İngilizce ve Lehçe dillerinden birisinde yapılabilir.

SSHIF – Social Sciences and Humanities in Focus Platformu sosyal yaşamın farklı katmanlarında karşılaştığımız güncel sosyal konuların küresel açıdan algılanmasına ve tanımlanmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Sempozyum, sosyal ve beşeri bilimler ile işbirliğine yönelik bakış açısı geliştirerek yerel ve küresel ölçekte tartışılacak çeşitli konuları tartışmaya açmayı amaçlamaktadır.

SSHIF – Davetli Konuşmacılarımız:

Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan (Toplum Bilimci –Türkiye Cumhuriyeti Polonya Büyükelçisi, Eski YÖK Başkanı)
Dr. Hasan Hasanov (Tarihçi- Eski Azerbaycan Başbakanı – AzerbaycanPolonya Büyükelçisi)
Prof. Dr. Mirosław Pawlak (Dilbilimci – The State School of Higher Professional Education Rektörü, Konin, Polonya)
Dr. Wojciech Zając (Pedagog – Security Üniversitesi in Poznań, Sosyal Bilimler Bölümü Dekan Yardımcısı, Gliwice, Polonya)

SSHIF 2015 Sempozyumu disiplinler arası Sosyal ve Beşeri bilimler alanlarını ilgilendiren güncel öneme sahip konuları kapsamaktadır. Kongre bu alanda önde gelen davetli konuşmacıların yanı sıra çok sayıda sunu, poster ve atölye çalışması içerecektir.

Sosyal ve Beşeri Bilimlerin aşağıda belirtilen alan ve alt alanlarından sözlü bildiri, çalıştay, poster-sergi ve yuvarlak masa çalışmalarınızı SSHIF2015′ e göndermenizi bekliyoruz.

BİLDİRİ ÖZETLERİNİN GÖNDERİMİ

Bildiri, çalıştay ve poster sunularınızı sempozyumun internet sayfası üzerinden 15 Haziran 2015’e kadar gönderebilirsiniz. Lütfen çalışma özetlerinizi gönderirken sempozyum adresimizde www.sshif.org bulunan kayıt formunu kullanınız. Katılımcılarımız en fazla iki çalışma ile sempozyuma katılabilirler. Sempozyuma kabul edilen çalışmaların davetiyeleri 15 Temmuz 2015′ e kadar gönderilecektir.

Sempozyumda sunulan çalışmalar uluslararası hakemli süreli yayınımızda veya ISBN numaralı editörlü kitapta SSHIF tarafından Polonya’da yayınlanacaktır.

SEMPOZYUMUN YAPILACAĞI YER

Sempozyum Varşova’da Polonya Bilimler Akademisi’nde gerçekleşecektir. Ayrıntılı bilgi için lütfen sempozyum internet sayfasını ziyaret ediniz

Saygılarımızla,

Assoc. Prof. Dr. Cem Can – Çukurova Üniversitesi, Türkiye
Assist. Prof. Dr. Abdurrahman Kilimci – Çukurova Üniversitesi, Türkiye
Dr. Katarzyna Papaja – University of Silesia, Polonya

Sempozyum Internet Sayfası: www.sshif.org

Sempozyum e-mail: sshif2015@gmail.com

2 YORUMLAR

  1. Global sosyal sorumluluk projesi insan odaklı geniş sanat kavramı anlayışı içerisinde dünya genelindeki insanlarla Yaptığın işle ahlaki deyerler arası bi paylaşımcılık ruhu ağı kurula bilirmi saygılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.