Sofraların Sultanları Yarışıyor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Enerji Takımı
Sofraların Sultanları Yarışıyor! Eğer yemek tarifine, yaratıcılığına güveniyorsan, sofraların sultanıyım diyorsan 15 – 28 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan yarışmamıza katılabilirsin. Yapman gereken kategorini seçmen ve tarifini fotoğrafıyla birlikte yüklemen. O kategoride uzman jürimiz tarafından tarifi seçilenleri Arzum mutfak robotu bekliyor. Tarif yüklemeden yarışmaya katılmak istiyorsan, beğendiğin bir tarifi “like” ederek çekilişe hak kazan, Arzum su ısıtıcısı kazanma şansını yakala. Hemen katılmak için: http://on.fb.me/sofralarinsult​anlari yarisiyor.

“Sofraların Sultanları Yarışıyor” Uygulaması Katılım Koşulları ve Gizlilik Politikası

A. Süre

İpragaz A.Ş.’nin resmi Facebook sayfası olan www.facebook.com/EnerjiTakimi adresinde yer alan, “Sofraların Sultanları Yarışıyor” isimli uygulama aracılığı ile gerçekleştirilecek yarışmaya katılım, 15.08.2011 (09.00) -28.08.2011(23.59) arasında gerçekleştirilecektir.

B. Katılım Koşulları

Facebook üyelerinin yarışmaya katılım için, Facebook sayfasına katılmaları (Sayfayı “Beğen”meleri) gerekmektedir. Sayfayı beğenen kişiler yarışma tab’inden kendilerine ait yemek tariflerini girerler. Her yemek kendi kategorisinde değerlendirilir. Her kategori için tariflerini paylaşanlar, konusunda uzman jüri tarafından değerlendirilerek her kategorinin birincisi belirlenir.
Bu yarışma MPİ’nin 11.08.2011 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-2169-7427 sayılı izni ile kapsam dışında bırakılmıştır.
Uygulama ve yarışmaya katılım ücretsizdir. Yarışmaya katılım için herhangi bir ticari koşul bulunmamaktadır.
18 (On sekiz) yaşından küçükler yarışmaya katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül üzerinde talep hakları yoktur.
Uygulama kapsamında tariflere eklenecek fotoğrafların, katılımcıların kendi çektikleri özgün  fotoğraflar olması gerekmektedir. Başka kişi ya da kurumların fotoğrafını ya da görsellerini kullanan, yükleyen katılımcılar, kullanım hakları veya her ne ad altında olursa olsun eylemleri sebebiyle tam sorumlu olacak, İpragaz’ın bu sebepe bir zarara uğraması halinde söz konusu katılımcı bu zararı karşılayacaktır.
Ödülün Türkiye haricindeki yurtdışı adreslere teslimatı yapılmayacaktır.
Yarışmaya katılan herkes katılım kuralları ve gizlilik politikasını kabul etmiş sayılır.

C. Ödül

Yarışma süresince www.facebook.com/EnerjiTakimi adresinde bulunan uygulamaya girip, uygulama koşullarını yerine getirenler arasından;
15.08.2011 (09.00) -28.08.2011(23.59) tarihleri arasında paylaşılan tariflerin değerlendirme kriterleri; görselle tarifin uyumu, tarifin özgünlüğü, tarifin uygulanabilirliği ve tarifin açıklığı ile netliğidir. Her kategorinin birincisine Arzum Mutfak Robotu verilecektir. Ayrıca, MPİ’nin 11.08.2011 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-2170-7428 sayılı izni ile tarifleri like edenler (beğenenler) arasında noter huzurunda toplam katılımcı sayısının rakam hanelerinin oluşturacak kadar numaralı toplarla yapılacak çekiliş ile bir kişi Arzum Su Isıtıcısı kazanacaktır. Çekiliş kampanyasına katılım bir ile sınırlıdır.

D. Genel Koşullar:

Yarışmacılar, yarışmaya katılım için gerekli olan üyelik bilgilerini İpragaz A.Ş. ve Dekatlon Reklam Dijital Hizmetler ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti (İlerleyen paragraflarda “Dekatlon Buzz” olarak kullanılacaktır.) ile paylaşmakta olduğunu kabul eder.
Ödül kazanan üyeler, yarışma bitiminden sonra www.facebook.com/EnerjiTakimi adresinde bulunan Facebook sayfası üzerinden sayfa yetkilisi tarafından 12 Eylül 2011 Pazartesi günü ilan edilecektir. Ödüle hak kazanan kişilere, katılım kayıtlarında belirttikleri telefon numaraları veya e-posta adresleri aracılığı ile ulaşılacaktır. Bu kişilere www.facebook.com/EnerjiTakimi adresinde bulunan Facebook sayfası üzerinden yapılan ilanı takiben 2 gün içerisinde ulaşılamaması halinde bu kişiler hediye hakkını kaybedecektir. Kendisine üyelik işlemleri esnasında bildirdiği telefon numarası veya e-posta adresi üzerinden ilanı takip eden 2 gün içinde ulaşılamayan yarışmacı, İpragaz A.Ş. ve “Dekatlon Buzz” aleyhinde herhangi bir hak iddia edemeyecektir. Ödüllerin gönderimi İpragaz A.Ş. ve “Dekatlon Buzz” tarafından ücretsiz olarak kargo yolu ile yapılacaktır. Ödül gönderimi sadece Türkiye sınırları dahilinde yapılacaktır.
Yarışmacıların bilgilerini yanlış veya yanıltıcı vermelerinden kaynaklanan herhangi bir olumsuz durum ve sonuçtan İpragaz A.Ş. ve “Dekatlon Buzz” sorumlu tutulamaz. Yarışmacıların kazanmaları durumunda, gerçek profil bilgileri ile yarışmaya katılmış olmaları şarttır. Üyeliğini geçici veya sahte e-posta adresleri ile oluşturan kişiler yarışma sonucunda ödüle hak kazanamaz. Bu husus ödülün kazanılmasından sonra

tespit edilirse, yarışmacının ödülü iptal edilir ve eğer yarışmacıya teslim edildiyse iadesi talep edilir.
Üyeler kendileri tarafından Facebook sayfasına ve uygulama içeriğine, yüklenen ve bu sayfada paylaşılan görsellerin, bilgilerin ve içeriklerin doğru, hukuka uygun ve herhangi bir hak ihlali yaratmayan nitelikte olduğunu kabul ve taahhüt etmektedir.
 “Dekatlon Buzz” ve İpragaz çalışanları kampanyaya katılamaz; katılmış ve kazanmış olsalar dahi kendilerine yarışma neticesinde verilen ödül gönderilmeyecektir.
Yarışma sonucu ödüle hak kazananlar, hediyelerinin nakit karşılığını talep edemez, kazandığı hediyeyi değiştiremez ve bu haklarını devredemezler.
İpragaz A.Ş. ve “Dekatlon Buzz”, yarışmaya katılım sırasında oluşabilecek teknolojik veya teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu tutulamaz.
Yarışmacı, uygulama aracılığıyla veya Facebook sayfası üzerinden sayfanın, uygulamanın veya yarışmanın işlerliğini her hangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. “Dekatlon Buzz”, yarışma boyunca sonuçları etkileyecek şekilde bilişim teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tüm haklarını hiçbir uyarı yapmadan sona erdirme hakkını saklı tutar.
Kullanıcıların yarışma katılım bilgilerinin doğruluğu konusunda ve yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta İpragaz A.Ş. ve “Dekatlon Buzz” kayıtları esas alınacaktır.
Yarışmaya katılan kişiler, yarışma kapsamında paylaştıkları isim, soy isim, telefon numarası, e-posta vb. bilgilerin kaydedilmesine ve yarışma kapsamıyla sınırlı olmak üzere kendilerine e-posta gönderilmesine izin vermiş kabul edilir.
Kullanıcılar, yarışma kuralları, katılım koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olurlar. Kullanıcılar işbu kurallara, www.facebook.com internet sitesinin genel kullanım kurallarına ve gizlilik politikasına uygun olarak herhangi bir hak ihlali yaratmayan nitelikte davranmayı, yanlış ve yanıltıcı bilgi vermeyeceklerini kabul ve taahhüt ederler. Kullanıcının uygulamayı kullanarak gerçekleştirdiği her işlem ve eylem ile gönderdiği her bilgi, görsel ve içerikten kaynaklanan hukuki ve cezai sorumluluk kendisine aittir.
İpragaz A.Ş. ve “Dekatlon Buzz” kullanıcılara daha önceden haber vermeksizin katılım ve gizlilik koşullarında değişiklik yapabilir.
Yarışmaya katılan tüm katılımcılar katılım koşullarını okuyup kabul etmiş sayılır, katılım kuralları ve gizlilik politikasına aykırı eylemler gerçekleştiren üyelerin, sayfa yetkilisi tarafından üyelikleri sonlandırılabilecektir.
Yarışma ile ilgili soru, öneri ve şikayetler, [email protected] e-posta adresinden iletilebilecektir.
Gizlilik Politikası

“Dekatlon Buzz”, kullanıcılardan edindiği ve sakladığı kullanıcı bilgilerinin gizliliğini, belirtilen temel kurallar ve www.facebook.com internet sitesinin uygulamalara ilişkin genel gizlilik politikası dahilinde sağlayacaktır.

Katılımcıların yarışmaya katılımı için zorunlu

olan ve verilen hizmetlerde ihtiyaç duyulan bilgiler, üyelerden temin edilerek saklanmaktadır. Bilgiler, yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarıyla korunmakta; kullanıcı bilgilerine yetkisiz erişimlerin engellenmesi için gerekli ve asgari güvenlik önlemleri alınmaktadır.
“Dekatlon Buzz”, işbu kurallarda aksi belirtilmedikçe veya işin gereği veya halin icabından verilmesi gerektiği ortaya çıkmadıkça UYGULAMA aracılığıyla aldığı ve/veya kullanıcının beyan ettiği bilgileri üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Aşağıda belirtilen durumlarda “Dekatlon Buzz”, işbu madde içerisinde belirtilen bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar;
a) Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;
b)  Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütülmesi amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi.

“Dekatlon Buzz” çalışanları tarafından bilgilere erişim, sayfanın yönetilmesi ve uygulamanın kullanılabilmesi ile sınırlıdır ve görevler ayrılığı prensibi doğrultusunda düzenlenmiştir.
Destek hizmetleri almak maksadıyla farklı kişi ve kurumlarla çalışılması durumunda, bu kişi ve kurumların “Dekatlon Buzz” gizlilik politikasına uymaları sağlanmaktadır.
Her kategoriye 1 (Bir) adet olmak üzere toplam 4 (Dört) adet Ar 136 Arzum Maxima Elektronik Mutfak Robotu

1 (Bir) adet Ar 327 Arzum Chipy Su Isıtıcısı