Sizi iş sahibi olmaya davet ediyoruz!

Linux eğitimi
Linux Sistem Mühendisi

Teknolojide Kadın Derneği olarak amacımız; içinde bulunduğumuz Dijital çağda Dijital Teknoloji alanında çalışan sayısını artırmak. Bu amaçla Wtech olarak kendi akademimizi kurduk ve Dijital Teknoloji alanında uzmanlar yetiştirmek ve bu uzmanlara iş sağlamak konusuna odaklandık.

Gelin, Wtech – Teknolojide Kadın Derneğinin, 30 yıla yakın tecrübesi ile bu konuda uzman SEKOM’un desteği ile gerçekleştireceği ücretsiz Linux Sistem Mühendisi eğitimine katılın ve eğitimi başarıyla tamamlayınca sektörün önde gelen firmalarında işe başlayın.
İşte detaylar…

Eğer üniversitelerin herhangi bir Mühendislik veya STEM (Fen, Teknoloji, Mühendislik, Matematik) bölümlerinden mezunsanız ve çalışmıyorsanız, teklifimiz tam size göre.
6 Ağustos tarihine kadar iletişim bilgilerini içeren özgeçmişleriyle birlikte bize başvuran, mülakat ve sınavımızdan geçen adaylarımız sınırlı sayıda kontenjanı bulunan ve 16 Ağustos’ta başlayacak ve 2 ay sürecek ücretsiz eğitimlerimize katılmaya hak kazanacaklar.

Linux Sistem Mühendisi Eğitimi iki aşamalıdır. İlk bir aylık sürede Linux Sistem Mühendisi Eğitiminin peşinden yapılacak sınavda başarılı olan öğrencilerimiz ikinci ayda yapılacak olan Cloud Mühendisi Eğitimine katılabilecekler.
Hemen şimdi başvur!

https://www.wtechplatform.com/tr/linux-sistem-muhendisi-egitimi

Wtech, Teknolojide Kadın Derneği

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.