Sınavdır Geçer Kendini Göster

Gençlere Özel Yetenek Yarışması ‘Sınavdır Geçer Kendini Göster!’

Okan Üniversitesi Türkiye’nin 13 ilinde vereceği (Trabzon, Gaziantep, Adana, Ankara, Aydın, Antalya, Sakarya, Kayseri, İzmir, Kocaeli, Bursa ve Erzurum) “Sınavdır Geçer Konferansları” ile adayların merak ettiği tüm sorulara yanıt verirken, sınav stresiyle nasıl baş edileceğinden doğru üniversite tercihine kadar pek çok farklı konuda öğrencileri aydınlatacak.

Aynı zamanda düzenleyeceği farklı aktiviteler ile de sınav stresinden biraz da olsa kurtulabilmek için sadece gençlere özel ve onların doğal yeteneklerini ortaya çıkaracak olan yetenek yarışması “Sınavdır geçer, kendini göster” i tasarladı. Amacımız eğlenerek, yarışarak, kazanarak sınav stresinden biraz da olsa uzaklaşabilmen.

Müziğine güveniyorsan, bu yarışmayı yeteneğimle kazanırım diyorsan, haydi durma ” Kendini Göster! ”
Dansına güveniyor musun? Dansınla “Kendini Göster!” etkile herkesi!
Herkesi güldürürüm, kendime güveniyorum diyorsan, haydi genç ” Kendini Göster! ”

ÖDÜLLER:
Dans Kategorisi Yarışma birincisi – iPad2
Skeç Kategorisi Yarışma birincisi – iPad2
Müzik Kategorisi Yarışma birincisi – iPad2

YARIŞMA KURGUSU
“Benimde fikrim ve yeteneğim var” diyorsan, Yap da Görelim!
Parlak bir gelecek hayaliyle zorlu sınav maratonuna hazırlanan üniversite adayı isen, sınav stresinden biraz uzaklaşıp eğlenmek istiyorum ama nasıl?

Çek de Görelim;
İster Kamerayla, ister fotoğraf makinesiyle, ister cep telefonuyla!
1. Bu yarışma aşağıda belirtilen şartlara tabidir.

Madde 2’de mevcut düzenlemeye uygun şekilde Katılımcı sıfatını kazanan kişiler, işbu şartları okumuş, anlamış ve şartların bağlayıcılığını kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar.

2. Yarışmaya katılmak için yapılması gerekenler :

a. Dailymotion da üye olmak ve üyelik bilgilerini doğru vermek.

b. adresine videolarını yüklemek

c. Yarışma katılım koşullarını kabul etmek

3. Sınavdır Geçer yarışmasına katılabilmek için kullanıcının en az 13 yaşında olması gerekmektedir.

18 yaşından küçüklerin ödül kazanması halinde; velilerinin ödülü almasına izin verdiğine ilişkin muvafakatnamenin tarafımıza verilmesi koşuluyla ödül teslim edilecektir

4. Bir katılımcı yarışmaya birden fazla kez katılabilir.

5. Her kategoride(skeç,dans ve müzik) en çok oyu toplayan kullanıcılar kategori birincisi olarak adlandırılıp, kendilerine ödülleri Okan Üniversitesi tarafından teslim edilecektir.

6. Ödüller aşağıdaki gibidir:

Her kategoride en çok oy alan 3 videonun sahibi IPAD2 kazanacak. Toplam 3 kategoride 3 IPAD2 hediye edilecektir. Ödüller Okan Üniversitesi tarafından belirlenecek gün ve saatte, Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü’nde teslim edilecektir.

7. Kazananlar e-posta ve telefon aracılığıyla durumdan haberdar edilecektir. Kazananların isimleri ayrıca ve www.sinavdirgecer.com sayfasında açıklanacaktır.

8. MCD Digital, kazananlar’a, verilen iletişim bilgilerinden 7(yedi) gün içersinde ulaşamazsa ya da kazanan MCD Digital’a, ödülü kabul ettiğini bildirmezse MCD Digital başka bir kazanan tayin etme hakkına sahiptir.

9. MCD Digital’in yarışmayla ilgili vereceği kararlar kazananı tayin etmek dahil olmak üzere nihai niteliktedir.Herhangi bir itiraz mercii ve /veya prosedürü mevcut değildir.

10. Katılımcıların başvurusu, adı, sesi, fotoğrafları ve/veya kamera görüntüleri, katılımcının kendisi tarafından verilen ve/veya herhangi bir şekilde elde edilen biyografik bilgiler, yarışma ya da ödüllerle ilgili yorumları; tüm medya kanallarında, dünyanın herhangi bir yerinde MCD Digital ve/veya Okan Üniversitesi tarafından herhangi bir süre ve sayı sınırlamasına bağlı olmadan kullanılabilir. Katılımcı, bu maddeyi peşinen kabul etmiş olup, bu yönde maddi veya manevi herhangi bir hak iddiasında bulunamaz.

11. Bu yarışmaya başvuran her katılımcı, yarışmaya katıldığı video yarışma ya da ödüllerle ilgili her türlü aktivitelerinin filme alınması, ses kaydının yapılması ya da fotoğrafının çekilmesi hakkını MCD Digital’e ve Okan Üniversitesi’ne vermiş sayılır. Ses ya da görüntü kaydı yapılan her türlü materyal MCD Digital ve Okan Üniversitesi tarafından “Çekim” olarak adlandırılacaktır.

12. Katılımcılar, “Çekim”lerin,MCD Digital ve Okan Üniversitesi tarafından herhangi bir süre ve sayı sınırlamasına bağlı olmadan reklam ve tanıtım amaçlı olarak kullanılmasını kabul, beyan ve taahhüt eder. Katılımcı, bu maddeyi peşinen kabul etmiş olup, bu yönde maddi veya manevi herhangi bir hak iddiasında bulunamaz.

13.Tüm katılımcılar geri dönüşü olmaksızın, kayıtsız şartsız, MCD Digital, MCD Digital’e bağlı bulunan şirketler ve lisansörlerine ve Okan Üniversitesi’ne ‘çekim’lerin FSEK anlamında İŞLEME (M.21), ÇOĞALTMA (M.22), YAYMA (M.23), TEMSİL (M.24), YAYIN VE UMUMA İLETİM (M.25), PAY ALMA (M.43) ve DEVRETME haklarını süresiz olarak devretmiş sayılır.

14. sitesine yüklenen veya bu sitede yayınlanan tüm materyallerden tamamıyla ve münhasıran kullanıcılar sorumludur. Kullanıcılar tarafından oluşturulmayan ve üzerinde TAM yetki sahibi olmadıkları materyallerin yayınlanmasına izin verilmemektedir.

15. Siteye yüklenen veya sitede yayınlanan ve üçüncü kişilerin haklarını ihlal eden içeriklere (özellikle metin, fotoğraf, grafik veya diğer ses ya da video dosyaları) izin verilmemektedir. Üçüncü kişi haklarıyla kopyalama hakları, ticari marka hakları, yayın hakları ve kişisel haklar kastedilmektedir. Materyaller herhangi bir şekilde suiistimal, iftira, karalama veya yasadışı bir unsur içermeyecektir.

Kullanıcı videoyu yayınlama yetkisi konusunda ve/veya üçüncü kişilerin haklarının ihlal edildiğine dair bir şüphe duyarsa, dosyaları yüklemesine ve sitede yayınlamasına izin verilmeyecektir.

Katılımcılar bu koşulu peşinen kabul etmiş olup, bu yönde bir ihlal olması halinde maddi ve manevi tüm sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler.

16. MCD Digital, haberleşme ağlarında ve internet bağlantılarında oluşan hatalardan ya da yarışmaya başvuruyu engelleyen herhangi benzer bir durumdan mesul değildir.

17.Belirtilen ödüller başkasına devredilemez. Nakit alternatifi yoktur. MCD Digital’ın elinde olmayan nedenlerden ötürü MCD Digital bu ödülleri veremeyecek duruma gelirse, MCD Digital’ın muadil ödüller verme veya hiç ödül vermeme hakkı mahfuzdur. Tüm ödüller üretici ya da tedarikçinin ek şartlarına tabidir.

18.Katılım için ödeme yapılmasına gerek yoktur.

19. Savaş, terör saldırısı, grev, ayaklanma, kaza, yangın, sel ya da doğal afetler, resmi mercilerin kararları gibi MCD Digital’ın elinde olmayan nedenlerden dolayı ödülün geciktirilmesi, değiştirilmesi, aksaması ya da iptal edilmesi durumundan MCD Digital sorumlu tutulamaz. Bu nedenlerden ötürü MCD Digital, kazanan ya da konuğuna ödülde taahhüt edilenlerin tamamını ya da bir kısmını yerine getiremezse, bu durumdan sorumlu tutulamaz.

20.Bu anlaşmada belirtilen Şartlar tüm katılımcılar için bağlayıcılık taşımaktadır. MCD Digital bu şartları herhangi bir aşamada düzeltme ya da değiştirme hakkına sahiptir. MCD Digital tarafından herhangi bir aşamada yapılan değişiklikler başvuru anından geçerli olmak üzere hüküm ifade edecektir.

21.Bu yarışmaya Okan Üniversitesi çalışanları ve birinci derece yakınları katılamaz. Bu kişilerin başvuruları geçersiz sayılacak olup; başvuru esnasında durumun tespit edilememiş olmasından ötürü yarışmaya katılıp, ödül almaya hak kazanmış olmaları halinde ödülleri verilmeyecek, ödül alma hakkı bir sonraki en çok oy alan katılımcıya geçecektir.

22. Bu Anlaşma Şartları ile ilgili çıkacak her türlü anlaşmazlıkta yargı yetkisi İstanbul Merkez Mahkemelerine aittir.