Siber Güvenlik Lisans Bitirme Proje Yarışması

Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi Siber Güvenlik Lisans Bitirme Projesi Yarışması

Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi Siber Güvenlik Proje Yarışması başlıyor.
Projeni hazırla, yeteneklerini göster! Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi ve Siber Kulüpler işbirliğiyle düzenlenen Siber Güvenlik Lisans Bitirme Projesi Yarışmasına başvurunu yap, siber dünyada bir adım öne çıkma fırsatı yakala!

Kimler Başvurabilir?

Tüm yüksek lisans, lisans, önlisans ve yeni mezun kişilerden projesi olan herkes başvurabilir. Ancak proje yarışmasına başvuru için tek şart “Akademik Bir Danışman”ın olma zorunluluğudur.

Nelere dikkat etmeliyim?

Sonuçların belirlenmesi oluşturulan juri tarafından yapılacaktır. Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi veya Siber Kulüpler Birliği başvuru değerlendirmelerinden sorumlu tutulamaz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

1 – Yeni mezunum katılabilir miyim? Projeniz için akademik bir danışmanınız var ise evet.

2- Dönem uzattım katılabilir miyim? Akademik danışmanınız var ise evet.

3- Bölümümüzün bitirme projesi birinci dönemdi, bitti. Yarışma ikinci dönem yine de katılabilir miyim? Danışman hoca ayarlayabilirseniz kesinlikle evet.

4- Bitirme projesini aldığım danışman hocam yarışmaya katılmak istemiyor, nasıl katılabilirim? Başka bir danışman hoca bularak. 🙂

5- Yarışma sonunda dereceye girenlere ödül var mı? Yarışma sonucunda verilecek ödüller ilerleyen dönemlerde duyurulacak.

6- Yarışma sonuçlarını kim belirleyecek? Yarışma sonuçları Türkiye Siber Kümelenmesi tarafından oluşturulacak juri tarafından belirlenecek.

7- Danışman hoca olmadan katılabilme ihtimalimiz yok mu? Maalesef tek katı şart danışman hoca olması.

8- Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı değilim ama Türkiye’de okuyorum, yarışmaya katılabilir miyim? Tabi ki evet. 🙂

9- Proje yarışmasına ekip olarak katılabiliyor muyuz? Katılabilirsiniz, ancak tüm ekip üyelerinin projeye ilişkin tüm bilgilerini aynı girerek ayrı ayrı başvuru yapmaları gerekmektedir.

10- Bir danışman hocanın birden fazla proje ekibinin danışman hocalığını yürütebilir mi? Her akademik danışman sadece bir proje ile ilgilenebilir, dolayısıyla her ekibin akademik danışmanının farklı olması geremektedir.

11- Farklı iki proje ile yarışmaya 2(iki) kere katılabilir miyim? Her yarışmacı sadece bir proje ile başvurma hakkına sahiptir.

Başvuru:

https://www.siberkulupler.com