Shimano Bisiklet Ödüllü Resim Yarışması

Ödüllü Resim Yarışması
Shimano Bisiklet Ödüllü Resim Yarışması

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı yaklaşırken Vitesim Shimano bisiklet ödüllü resim yarışması Shimano’dan. 14-19 yaşları arasındaysanız, bisiklet temalı bir resim çizin ve Vitesim Shimano 19 Mayıs Resim Yarışması’na katılın.

“Sosyal Medya Bisiklet Temalı Resim Yarışması ”Katılım Koşulları:

1.https://www.instagram.com/vitesimshimano/ hesabı üzerinden gerçekleşecek yarışma Shimano Türkiye Bisiklet A.Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir.

2.Yarışma 02.05.2022 saat 17:00’de başlayacak ve 15.05.2022 tarihinde saat 23.59’da son bulacaktır.

3.Yarışmaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılım için ürün satın alma zorunluluğu bulunmamaktadır.

4.Yarışma 14-16 yaş ve 17-19 yaş aralıkları için iki ayrı kategoride gerçekleşecek olup her bir kategori kendi içinde değerlendirilecektir.

5.Kampanya katılım süresi boyunca instagram hesapları üzerinden aşağıda belirtilen hashtagler altında jürinin seçeceği en yaratıcı ‘Bisiklet Temalı’ resmi paylaşan 10 kişi 1’er bisiklet kazanacaktır. Paylaşımlar 18 yaşından büyük katılımcıların kendi hesaplarında ve 18 yaşından küçük katılımcıların velileri veya kanuni temsilcileri instagram hesapları üzerinden yapılacaktır.

Bu hesapların https://www.instagram.com/vitesimshimano/ ve

https://www.instagram.com/shimanoturkiye/ hesaplarını takip ediyor olması gerekir. Hesapların aynı zamanda görünür olması yani gizli olmaması gerekmektedir.

Yarışmaya katılan kişilerin, velilerinin veya kanuni temsilcilerinin kendi hesaplarında uygun hashtag ile paylaşacakları yarışma gönderi(postu) altında en az üç arkadaşını etiketlemeleri gerekmektedir.

İlgili kategorilerin aşağıdaki hashtaglere uyarak paylaşım yapmaları gerekmektedir.

Kategori A 14-16 Yaş – #VitesimShimanoResimYarismasiKatA

Kategori B 17-19 Yaş – #VitesimShimanoResimYarismasiKatB

6. Dijital ortamda üretilen görseller kabul edilmeyecektir. Teknik ve boyut sınırlaması yoktur.

7.Jüri tarafından verilen puanlara göre her bir kategori için kategoride en yüksek puanı alan 5 asil ve 5 yedek talihli kişi belirlenecektir.

8.Kazananlar 19.05.2022 günü duyurulacaktır. Kazananlara instagram DM yolu ile iletişime geçilecektir ve kazanan yarışmacılardan çizdikleri resmin orjianli Shimano Türkiye tarafından talep edilecektir.

9.Asil talihlilerin 25.05.2022 günü saat 22.00’e kadar iletişim bilgileriyle geri dönüş yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kazanılan ödül yedek listesindeki kazananlara sırayla geçer.

10.25.05.2022 günü saat 22.00’e kadar iletişim bilgilerini verdiği halde 29.05.2022 günü 18.00’e kadar bu bilgilerden ulaşılamayan kullanıcıların ödülleri yedek listeye geçer.

11.Katılımcı yarışmaya katılmakla Shimano Türkiye tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır. Katılımcı fotoğrafın kendisine ait olduğuna, 3.şahıslardan bu hususla ilgili gelebilecek tüm şikayetlerin tek muhatabının kendisi olduğuna, bu kapsamda Shimano Türkiye’nin kendisine rücu hakkı olduğuna, fotoğraf içeriğinin Shimano Türkiye tarafından sosyal medya hesaplarında, dijital banner kullanımlarında, web sitesinde ve outdoor raketlerde vb. mecralarda yayınlanmasına ve materyallerde kullanılmasına, yayımına ve orijinal çizimlerin Shimano Türkiye’de bulunmasına ve her ne nam altında olursa olsun ne şimdi ne de sonra bu kullanım sebebiyle her hangi bir talepte bulunmayacağına ve kişisel veri niteliğindeki fotoğrafın Shimano Türkiye tarafından işlenmesine peşinen muvafakat etmektedir.

12. 18 yaşından küçük katılımcıların yarışmaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden onay almadan katılmaları yasaktır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeleri kendilerine verilemez. Shimano Türkiye, 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan katılmalarından veya yarışmaya bilgi sunmalarından sorumlu tutulamaz.

13.Kazanan katılımcıların instagram hesapları, gerçek kişi hesapları olmak zorundadır. Aksi takdirde kazanılan ödül yedek listesinde ki kazananlara sırayla geçer.

14.Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilecektir.

15.Kazanılan ödül başkasına devredilemez, paraya çevrilemez.

16.Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Shimano Türkiye sorumlu değildir.

17.Shimano Türkiye kampanya boyunca kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek bilgisayar teknolojileri kullanan, hile yapan veya haksız yollardan kayıt oluşturduğunu tespit etmesi durumunda ilgili katılımcıyı/finalisti kampanyadan çıkarma hakkına sahiptir.

18.Shimano Türkiye kazananlara karşı hiçbir yükümlüğü ve gerekçe bildirme yükümlülüğü olmaksızın kampanya ve ödülü iptal etme hakkına sahiptir. Kazananlar bu durumda Shimano Türkiye’den hiçbir hak ve talepte bulunmayacaklarına ve her türlü dava ve talep hakkından şimdiden feragat ettiklerini kabul beyanı ve taahhüt eder.

19.Katılımcılar kendi kusurlarından kaynaklanan veya kaynaklanmasının iş bu kampanya koşullarını ihlal etmeleri halinde Shimano Türkiye’nin verilecek ödülü tek taraflı olarak ihlal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda Shimano Türkiye aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını Shimano Türkiye’ ye her türlü sorumluluktan fikri mülkiyet taleplerinden 3. kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ari kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul, taahhüt ve beyan ederler.

20.Kullanıcı iş bu kampanya koşullarından doğabilecek ihtilaflarda Shimano Türkiye’nin kendi veri tabanında ve sunucularında tuttuğu elektronik ve sistem kayıtlarının, ticari kayıtlarının, defter kayıtlarının, mikrofilm, mikro fiş ve bilgisayar kayıtlarının muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini Shimano Türkiye’yi yemin teklifinden ber’i kıldığını ve bu maddenin IHMIÇ 193 madde anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

21.Uygulanacak hukuk ve yetki iş bu kampanya koşulları uygulamasında ve yorumlanmasında Türk kanunları uygulayacaktır. İş bu kampanya koşullarından dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın halinde İzmir Bölge Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

22.Shimano Türkiye gerekli gördüğü zaman katılım koşullarında ve yarışma tarihinde değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.

23.Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen ve 23 maddeden oluşan katılım şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

https://www.instagram.com/p/CdDw78OtGnl/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

two × one =