Sevgiliye Kavuş

Türkiye genelinde, 02-15 Şubat 2012 tarihleri arasında yapılacak ödüllü yarışma süresince katılımcılar, http//www.sevgiliyekavus.com adresli internet sitesi üzerinden, uygulama tarafından bilgilerine erişilmesine izin vererek, oyunu oynayabileceklerdir. 5 aşamadan oluşan oyun, 13 gün sürecek ve en yüksek puanı toplayan 3 kişi ödül almaya hak kazanacaktır. Yarışmaya katılarak 5 görevi de eksiksiz yerine getiren herkes Yılın Sevgilisi Diploması’nı kazanacaktır. Diplomayı kazanan katılımcılar diplomalarını like ve share ettirerek puan toplayacaklar. En çok puanı toplayan katılımcılar ödül kazanacaklar.

Katılım ve puanlama:
www.sevgiliyekavus.com adresine giren herkes oyuna katılabilir. Yarışmadan ödül kazanabilmek için 5 görevin tamamını yerine getirmek gerekmektedir. 5 görevi de yerine getiren herkes yılın sevgilisi diplomasını kazanacak ve ödül kazanmak o diplomanın like ve share sayısına göre belirlenecek. En çok like ve share toplayan katılımcılar ödül kazanmaya hak kazanacak.

Katılımcıların puan kazanımı aşağıdaki şekilde olacaktır:
1. Katılımcı, yarışmaya uygulaması üzerinden facebook iznini vererek katılabilecekler.
2. Katılımcı, ödül kazanabilmek için http://www.facebook.com/Alisverissaati Hayran Sayfasına hayran olmalıdır.
3. Katılımcı, diplomasını paylaşarak arkadaşlarından topladığı tüm like ve share’den +1 puan kazancaktır.
4. Üyelik, yarışma ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Başka bir ticari koşul yoktur.
5. Yarışmacılar, kazanmaları durumunda ödül haklarından vazgeçerlerse, bunu kazananların açıklanmasını takip eden 3 iş günü içerisinde tarafımıza bildirmek durumundadırlar.

Hediyeler:
Yarışma sonunda en çok puan alan 3 yarışmacı ödülün sahibi olacaktır. Hediyeleri değiştirmek firmamızın sorumluluğundadır.
Bir kişi, birden fazla ödül kazanamaz.

1. Ödül kazanabilmek için katılımcının, Facebook kullanıcısı olması ve http://www.facebook.com/Alisverissaati sayfasına hayran olması gerekmektedir.
2.Ödül kazananlar, yarışma bitiminde kazananlar bölümünden ve adresinden duyurulacaktır.
3. Kazananlara, Facebook profillerinde belirtmiş oldukları e-posta adreslerine; e-posta gönderilerek bildirim yapılacak ve adres ve iletişim bilgileri istenilecektir. İlanı takiben 7 iş günü içerisinde kendisine ulaşılamayan ve gelecek bilgi talebi e-postasını, talep edilen bilgiler ile yanıtlamayanların ödül hakkı kaybolacaktır.
4.Asıl talihlilere ulaşamama, talihlinin ödülü istememesi yada talihlinin bilgilerinin sahte çıkması durumunda ödül yedek talihlilere verilecektir.
5. Ödüller, bilgileri alınarak ödül hakkı kesinleşen kazananların bildirdikleri adreslere, kargo yolu ile ücretsiz gönderilecektir. Ödül imza karşılığında ve bizzat ödül sahibine teslim edilecektir.
6. Ödül kazanabilmek için katılımcıların, gerçek profil bilgileri, güncel bir e-posta adresi, gerçek isim ve soy isim bilgileri ile yarışmaya katılmış olmaları şarttır. Üyelik bilgileri eksik ya da sahte olan katılımcı, yarışmada ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemeyecektir. Geçici ve sahte e-posta adresleri ile üye olan katılımcıların topladıkları ve arkadaşlarına kazandırdıkları puanlar yarışma puanına dahil edilmeyecektir. Sahte profiller aracılığıyla oy topladığı tespit edilen katılmcı yarışmadan diskalifiye edilecektir.
7. Bu uygulamada alisverissaati.com herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
8. Sevgiliye Kavuş yarışmasına alisverissaati.com çalışanları ve birinci dereceden yakınları, Venture çalışanları ve birinci dereceden yakınları katılamaz, katılsalar bile ödüle hak iddia edemezler.
9. Bu yarışma, Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında uygulanmaktadır.
10. Bu yarışma Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
11. Oyunlarda, tüm üyeler eşit kural ve koşullarda yarışacaktır.
12. Bir kişi, uygulamaya bir facebook profili ile, bir kez üye olabilir, uygulama üzerinden düzenlenen yarışmada sorulan soruya yalnızca 1 defa cevap yazabilir.
13.Yarışmada kazanılacak ödüller ile ilgili KDV ve ÖTV hariç olmak üzere tüm yasal yükümlülük ve harcamalar ödül kazanan katılımcıya aittir. Bu yarışmanın ödülleriyle ilgili herhangi bir vergi yükümlülüğü yoktur.
14. Yarışmayı kazanan katılımcı, ödül hakkını üçüncü kişilere devredemez ya da satamaz.
15. Kazanılan ödül değiştirilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
16. alisverissaati.com ve Venture şirketleri, bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
17. alisverissaati.com ve Venture şirketleri, oyun içeriğinden ve oyunun oynanmasından dolaylı veya dolaysız biçimde yaşanabilecek hiçbir sorundan, maddi ve manevi zararlardan ötürü sorumluluk kabul etmez.
18. alisverissaati.com ve Venture şirketleri her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu yarışmayı iptal etme, yarışma koşullarını ve ödülü değiştirme hakkını saklı tutar. Yarışma koşullarını siteden takip etmek yarışmacının sorumluluğundadır.
19. Uygulamada yarışma sonucunda elde edilen puanları lehlerine değiştirmek amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanılan kişilerin tespit edilmesi durumunda, bu kişilerin uygulama kayıtları ve puanları hiçbir uyarıda bulunulmaksızın sistemden silinecektir.
20. Uygulama sayfasında yer alacak yorumlar moderasyona tabi olup; küfür, hakaret ve benzeri olumsuz mesajlar içeren yorumlar moderasyon tarafından silinecektir.
21. Venture, kampanyaya katılan herkese kampanya sonrasında alisverissati.com ile ilgili tanıtım amaçlı e-posta gönderme hakkına sahiptir.
22. Katılımcıların ve kullanıcıların iletişim bilgilerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan ve hediye hakkının başka bir kişiye geçmesi durumundan alisverissaati.com ve Venture sorumlu tutulamaz.
23. Üyelik bilgilerindeki, kişisel bilgiler ve e-posta adresi bilgilerinin doğru girilmesi kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcılar, üyelik kaydı sırasında kullanıcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler dolayısıyla yaşanacak, ödülün teslim edilememesi dolayısı ile ödül hakkının iptali dahil tüm aksaklıklardan, kendilerinin sorumlu olduklarını kabul ederler.
24. Yarışmaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
25. Venture katılımcıların oluşturduğu içerik ile ilgili olarak her türlü yayma, çoğaltma, umuma iletim ve telif haklarına, mecra sınırlaması olmaksızın süresiz ve bedelsiz olmak üzere, sahip olacaktır.
26. Katılımcılar, içeriklerin kullanılması veya yayınlanmasından/ kullanılmaması veya yayınlanmamasından dolayı hiçbir şekilde Venture’den hak ve alacak talebinde bulunamaz.

27. Mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucunu doğuracak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, alisverissaati.com ve Venture hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.
28. Yarışmaya ve uygulamaya katılan herkes, yarışma katılım koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.
29. Katılım Koşulları Sayfası, kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilmelidir.
30. Bu uygulamanın herhangi bir şekilde Facebook ile ilgisi bulunmamaktadır. Uygulamayı yükleyip yarışmaya katılırken katılımcılar, kendilerinden istenilen bilgileri, Facebook ile değil Venture ile paylaştıklarını, yarışmaya katıldıkları an itibari ile peşinen kabul etmiş sayılacaklardır. “Sevgiliye Kavuş” uygulaması ile paylaştığınız bilgiler hiçbir şekilde 3. kişilerle paylaşılmayacak, fakat Venture, kampanyaya katılan herkese kampanya sonrasında alisverissaati.com ile ilgili tanıtım amaçlı e-posta gönderme hakkına sahip olacaktır.
31. Uygulama ve kampanya ile ilgili herhangi bir soru, şikâyet ya da yorum Venture tarafından cevaplanacaktır. Facebook’un uygulamanın kullanımı ile ilgili hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
32. Katılımcıların ürettikleri içeriklerle ilgili olarak alisverissaati.com ve Venture yasal ve hukuki hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Katılımcılar ürettikleri ve sitede yayımlanan her tür içerikten kendileri sorumlu olacaklardır.