Selçuklu Otizmli Bireyler Eğitim Merkezi Slogan Yarışması

Slogan Yarışması

Selçuklu Otizmli Bireyler Eğitim Merkezi Slogan Yarışması Şartnamesi

AMAÇ

Selçuklu Otizmli Bireyler Eğitim Merkezi’nin bilinirliğini artırmak ve otizm farkındalığı oluşturmak amacıyla slogan yarışması düzenlenmektedir.

KONU

Slogan Bul Umut Ol !!!

KATILIM

-Yarışmaya katılım, tüm Türkiye geneli olacaktır.

-Başvurular www.sobe.org.tr adresi üzerinden 8-23 Mart 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

-Yarışmaya katılan sloganlar daha önce herhangi bir yarışmaya katılmamış, ödül almamış ya da herhangi bir iletişim ya da reklam kampanyasında kullanılmamış, özgün olarak üretilmiş sloganlar olmalıdırlar.

-Yarışmaya sadece bir sloganla katılım sağlanabilir. Yarışmaya slogan gönderen katılımcılar bu sloganların kendilerine ait, özgün eserler olduğunu beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

-Sloganlar Türkçe olacaktır.

-Katılımcılar, yaptıkları başvuru ile yukarıda belirtilmiş olan bütün şartları kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

-Başvurular ücretsizdir.

-Yarışma kurallarına uygun bulunmayan sloganlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

-Ödül kazanan sloganların telif hakları Selçuklu Belediyesi´ne ait olacaktır.

-Yarışmanın organizasyonuna veya sonuçlara yönelik hiçbir itiraz kabul görmeyecektir. Jürinin kararı nihaidir.

SEÇİCİ KURUL

a) Selçuklu Belediyesi ve Selçuklu Otizmli Bireyler Eğitim Vakfı yetkilileri tarafından oluşturulacak ve değerlendirme bu kurul tarafından yapılacaktır.
b) Selçuklu Belediye Başkanlığı değerlendirme toplantısına katılamayan seçici kurul üyesi yerine bir başka üye belirleme ve sonucu açıklayacağı günü değiştirme hakkına sahiptir.

DEĞERLENDİRME

Seçici Kurul, 23 Mart – 29 Mart 2019 arası komisyonun belirleyeceği bir tarihte toplanarak www.sobe.org.tr adresinden yapılan başvuruları değerlendirecektir.

ÖDÜLLER

Slogan Yarışması´nda aşağıda sayıları, dereceleri ve ödül miktarları belirtilen yarışmacılara ödüller ve Başarı Belgeleri takdim edilecektir.

1.lik Ödülü : 5.000 TL + Başarı Belgesi
2.lik Ödülü : 3.000 TL + Başarı Belgesi
3.lük Ödülü : 1.000 TL + Başarı Belgesi

SONUÇLARIN AÇIKLANMASI VE ÖDÜL TÖRENİ

Slogan Yarışması sonuçları 29 Mart 2019 tarihinde açıklanacaktır. Sonuçlar www.sobe.org.tr adresinden yayınlanacaktır. Ödül töreni ise 2 Nisan 2019 Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde Selçuklu Otizmli Bireyler Eğitim Merkezinde yapılacaktır.

DİĞER

Ödül kazanan sloganlar, Selçuklu Belediyesi´ne ait olacaktır.

Selçuklu Belediyesi, ödül alan sloganları; afiş, katalog, broşür ve her türlü tanıtım malzemesi olarak kullanma hakkına sahip olacaktır.

Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, bu şartname hükümlerini kabul etmiş sayılır. Şartnamede belirtilmeyen hususlarda veya tereddüt halinde Selçuklu Belediyesi´nin kararları geçerlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin