Sektörel Performans Yarışması Başvuruları

Doğu Marmara Bölgesindeki başarılı sanayi kuruluşlarımızı ödüllendirmek amacıyla, Kocaeli Sanayi Odası tarafından organize edilen ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), PwC Türkiye, Doğu Marmara ABİGEM A.Ş., CNN Türk işbirliğinde ve Kocaeli, Sakarya , Düzce, Bolu, ve Yalova Ticaret ve Sanayi Odaları koordinasyonu ile düzenlenen “Sanayi Kuruluşları Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu’na başvurular başladı.

Bu organizasyon ile içinde bulunulan sektörde, iş sonuçlarına göre kuruluşun mevcut konumu ve sektörüne göre avantaj sağlayan ya da iyileştirme yapılması gereken konuları tespit ederek, kuruluşların rekabet gücünü arttırmak amaçlanmaktadır.

Sektörlerinde başarılı kuruluşlarımıza daha sonra belirlenecek bir tarihte, “TOBB Başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun” katılımları ile düzenlenecek törenle, ödülleri verilecektir.

Ayrıca, her katılımcı kuruluşa ankette yer alan; verimlilik, istihdam, yenilikçilik ve markalaşma, finansal sonuçlar, dış ticaret, topluma katkı ve çalışanların geliştirilmesi konularında sektördeki durumlarını konumlandıran ve aynı zamanda sektörlerindeki gelişmeleri kapsayan bir geri bildirim raporu gönderilmektedir. Firmalarımız, söz konusu raporlarla, sektördeki yerlerini, rekabetteki avantajlarını ve iyileştirme yapmaları gereken noktaları öğrenme fırsatı sunacak bir yol haritasına sahip olacaklardır. Bu vesile ile, sektörlerindeki performanslarını ve başarılarını, tüm müşterilerine, hissedarlarına, çalışanlarına ve rakiplerine gösterme fırsatı elde edeceklerdir.

Organizasyona katılım için Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisleri, Kocaeli Sanayi Odası’ndan bilgi alınabilecek olup, başarılarınızın ödüllendirildiği bu yarışmaya katılım içinhttp://www.kosano.org.tr/sektorelperformans.asp adresinden detaylı bilgi edinilebilir.

Tüm firmalarımızı bu özel yarışmaya davet ediyor ve hepsine başarılar diliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin