SDÜKKAN Ödüllü T- Shirt ve Hediyelik Ürün Tasarım Yarışması

Tasarım Yarışması
Tasarım Yarışması

SDÜKKAN Ödüllü T- Shirt ve Hediyelik Ürün Tasarım Yarışması

Öğrenci odaklı yönetim anlayışını benimseyen SDÜ, kırtasiye, hediyelik eşya, tekstil, çanta gibi ürünlerde kullanılacak tasarımlar için ödüllü yarışma açıyor. Hediyelik eşya ve tişörtlerde çizgi ve tasarımda söz hakkı yine öğrencilerin: İlham veren hikâyeni ürüne yansıt, arkadaşların için tutku olsun.

İlham Veren Tasarımlar

”İlham Veren Üniversite” mottosuyla yoluna devam eden SDÜ, aile bağlarını ve aidiyet duygularını güçlendirmek için yeni bir çalışmaya imza atıyor. Kurumsal değerlere uygun kırtasiye, hediyelik eşya, çanta ve tekstil gibi ürünlerin satıldığı SDÜKKAN’ın söz, çizgi ve tasarımları öğrenciler tarafından gerçekleştirilecek. Ödüllü yarışma, SDÜ’nün tüm öğrencilerine açık olacak. SDÜ’nün kurumsal değerlerine uygun olacak şekilde konu sınırlaması olmaksızın; öğrenci ve eğitim hayatı, üniversite kavramı, dersler, yerleşke gibi konularda ürün tasarımı yapılabilecek.

27 Kasım’da Başlıyor

SDÜKKAN Ödüllü T- Shirt ve Hediyelik Ürün Tasarım Yarışması’na müracaatlar 27 Kasım 2017 Pazartesi günü başlayacak. Son müracaat tarihi ise 20 Aralık 2017 Çarşamba olarak belirlendi. Seçici Kurul değerlendirmesini 25 Aralık’ta yapacak. Sonuçlar 27 Aralık 2017 Çarşamba günü http://www.sdu.edu.tr adresinden, SDÜKKAN ve Kampüs Doğu Batı’nın sosyal paylaşım ağlarından açıklanacak.

Ödül 500 TL Değerinde Hediye Çeki

T- Shirt ve Hediyelik Ürün Tasarım Yarışması’na katılım ücretsiz olacak. Yarışma sonucunda dereceye giren eserlere verilecek ödüller ise şöyle: Her iki kategoride birinci olan eserlere 500’er TL değerinde hediye çeki. 2’nci olan tasarımlar için 250’şer TL değerinde hediye çeki verilecek. 3’üncü olan eserlere ödül ise 100 TL değerinde hediye çeki olacak. Hediye çekleri SDÜKKAN ve Taş Kafe’de kullanılabilecek. Seçici Kurul, dereceye giremeyen ancak SDÜKKAN ürünlerinde uygulamaya değer görülen eserler olduğu takdirde Mansiyon Ödülü uygulayacak. O da 75 TL değerinde hediye çeki olacak.

Şimdiye kadar Sdükkanda sizlerle buluşan ürünleri, aşağıda belirtilen sosyal medya hesaplarından inceleyebilirsiniz.

İnstagram.com > sdukkanim

facebook.com > sdukkanim

twitter.com > SDUkkanim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

fifteen + twelve =