Scientix Projesi ve STEM Eğitimi – Emre Uygur

Scientix Projesi ve STEM Eğitimi
Emre Uygur
European Schoolnet’te Scientix Deputy Ambassador
Scientix Projesi ve STEM Eğitimi

 

ULAŞILABİLİR BİR EĞİTİM İÇİN Eğitim söyleşileri devam ediyor…

22 Ekim 2015 perşembe günü saat : 21:00 da Scientix projesi Türkiye Temsilci Yardımcısı Sayın Emre UYGUR ile birlikte aşağıdaki başlıklar üzerine bir söyleşiye hazırlanıyoruz. Söyleşiye katılımcı olmak isteyen ziyaretçilerimiz aşağıdaki formu doldurarak başvuru yapabilirler. Söyleşi Google Hangouts üzerinden gerçekleşeceği için katılımcıların gmail hesaplarının olması ve söyleşi konularına hazırlıklı olmaları gerekmektedir.

Söyleşi youtube üzerinden canlı yayına verilecek ve izleyicilerimizin sorularını iletmesi için de facebook’ta BilimSenligiCom hastagı açılacaktır.

 

 

Konu Başlıkları

STEM nedir?

Scientix Projesi ve STEM Eğitimi

Scientix Projesinin Sınıf İçi Uygulamaları

Scientix Projesinin Uluslararası projelerle ilişkisi

Scientix Projesinin Türkiye’de etkin kullanımı

ÖZGEÇMİŞ

Emre UYGUR 20.06.1985 İstanbul-Üsküdar’da doğdu. İlköğretim ve Lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 2007 yılında Gazi Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği programından mezun oldu. 2009 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Fen Bilgisi master programını tamamladı. 2014 yılında Ege Üniversitesi Nükleer Bilimler Enstitüsü Nükleer Uygulamalar Anabilim Dalında doktora eğitimine başladı. Şuanda aynı anabilim dalında doktora tez çalışmasına devam etmektedir. Eğitim bilimleri ve Nükleer Bilimler alanında ulusal ve uluslararası yayınları bulunan Emre UYGUR, ulusal ve uluslararası projelerde de aktif olarak görev almaktadır. Scientix projesinde 2014 yılından beri aktif olarak çalışan Emre UYGUR, Mart 2015 tarihinden itibaren Scientix projesi Türkiye Temsilci Yardımcısı (Scientix Deputy Ambassador) olarak görev yapmaktadır.

 

EĞİTİM SÖYLEŞİSİNİ YOUTUBE DAN İZLEYEBİLİRSİNİZ…

 

BAŞVURU KAPANMIŞTIR… YOĞUN İLGİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

twelve + 17 =