Ana SayfaÖğretmenlere Yönelik EtkinliklerScience on Stage Türkiye Elçisi Olmak İster misiniz?

Science on Stage Türkiye Elçisi Olmak İster misiniz?

Değerli öğretmenimiz,

Science on Stage Türkiye olarak yoğun bir şekilde değerler üretmeye ve organizasyonlar hazırlamaya çalışıyoruz. Sizlerin aktif görev alması ile daha da büyük işler yapmayı planlıyoruz.

Science on Stage Türkiye ailesine dahil olup yoğun bir tempoda elçilerimizle birlikte çalışarak, değerler üretmek isterseniz aşağıdaki formu yollamanızı bekliyoruz.

Süreç Bilgisi:
Periyodik olarak 2 ayda bir toplanan başvurular değerlendirilecek ve tarafınıza mail olarak dönüş yapılacaktır. Kullandığınız mailin güncel olmasına dikkat ediniz.

Ön süreci geçmeniz durumunda tarafınıza elçilerin genel olarak gönüllü görev tanımlarını ileten bir pdf belgesi yollanacaktır. Neler yaptığımız sosyal medya hesaplarımızda kısmen gözükmektedir ancak bunun görünmeyen sorumlulukları da vardır. Bu sebeple detaylı okumanızı beklemekteyiz.

Elçilerimizin görevlerinde aktif olmalarını beklemekteyiz. Aktif görev paylaşımı içinde olamayan elçiler ile yollarımızı daha müsait olacakları bir zamana değin ayırmaktayız. Aktif görev paylaşımı için haftalık en az 2 saatinizi ayırabiliyor olmanız gerekmektedir. Lütfen bunu da göz önüne alınız.

Size yollanan gönüllü elçi neler yapar belgesini inceledikten sonra görev almak istediğinize karar verirseniz, sizi aramızda görmekten ve beraber etkinlikler hazırlamaktan onur duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Sorularınız için sonstr2022@gmail.com hesabına mail gönderebilirsiniz.