Şanlıurfalı ve Şanlıurfa Kütüğüne Kayıtlı Lisans Öğrencilerine Burs

Burs
Burs

Şanlıurfa Vakfı Yönetim Kuruluna seçildiğimiz 2019 yılından itibaren bugüne kadar 608 Şanlıurfalı üniversite öğrencisine Vakıf olarak burs vermiş bulunmaktayız.

ŞANVAK Yönetim Kurulunun çabaları ve hayırsever hemşerilerimizin desteğiyle, Vakfımız tarafından 2023-2024 eğitim ve öğretim yılında ihtiyaç sahibi ve başarılı “Şanlıurfalı ve Şanlıurfa Kütüğüne Kayıtlı Lisans Öğrencilerine” burs vermeyi kararlaştırmıştır.

Vakfımız Ankara’da faaliyet göstermesi nedeniyle, öğrenci bursu öncelikle Ankara’da okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilere verilecektir. Ancak, Ankara’dan müracaat edenlerin sayısının yetersiz olması durumunda Ankara dışı başvurular da dikkate alınacaktır.

Burs talebinde bulunacak öğrencilerimizin 01 Eylül-15 Ekim 2023 tarihleri arasında başvurularını yapabileceklerdir.

Burs başvuru şartları http://www.sanliurfavakfi.org.tr “BURS” linkinde yer almaktadır.

Vakfımıza burs için müracaat edeceklerin ŞANVAK web sitesindeki “BURS YÖNERGESİ”nde yer alan şartları taşıyan öğrencilerimizin, sadece “Başvuru Formunu” doldurup göndermeleri yeterli olacaktır.

Geçen yıl Vakfımızdan burs alan öğrencilerimizin de yeniden müracaat etmeleri gerekmektedir.

Burs müracaatları Vakfımızın bilgi@sanliurfavakfi.org.tr email adresine taranarak en geç 15 Ekim 2023 tarihine kadar gönderilmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak müracaatlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

ŞANVAK olarak geleceğimizin teminatı olan bütün öğrencilerimize 2023-2024 eğitim ve öğretim yılının sağlıklı, mutlu ve başarılı geçmesini dileriz.

Mustafa Kemal ALATAŞ

E.Korgenaral

ŞANVAK Yönetim Kurulu Başkanı