Sanal Çocuk Atölyesi

Çocuk Atölyesi
Sanal Çocuk Atölyesi

Zemin İstanbul iş birliğiyle 30 Ağustos Zafer Bayramına özel dans eden robot ve roket araba atölyelerini gerçekleştireceğiz.
Atölyelere katılacak çocuklar, gönüllülerimiz rehberliğinde gündelik malzemeler ile mühendislik tasarımı deneyimleyecekler.

Bilim Kahramanları & Zemin İstanbul ile Sanal Bilim Atölyeleri’ne gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz.

Bilim Kahramanları Derneği bilim, bilimsel düşünce ve bilimsel farkındalığın toplumun her kesiminde yayılması ve teşvik edilmesi için çalışmalar yapmak, çocuk ve gençlerin erken yaşta bilimle buluşmalarını sağlamak için çalışmaktadır.

Zemin İstanbul, Eğitim/Etkinlik ve Girişimcilik Merkezleriyle; Gençlere farklı bakış açısı kazandırarak, geleceğe adapte edebilmek amacıyla, yeni nesil eğitimler gerçekleştirmektedir. Girişimcilik kültürünü ilk yaştan itibaren yayarak, gençlere girişimcilik kültürünü aşılamaya çalışmaktadır.

Sanal Bilim Atölyeleri ile gündelik malzemelerle bilim ve teknoloji alanlarında mühendislik tasarımları deneyimleyecek çocukların, merak edip sorgulayarak, araştırma becerilerini geliştirmeleri ve bilim insanları ile mühendislerden ilham almaları hedefleniyor.

30 Ağustos tarihinde Zoom uygulaması üzerinden gerçekleşecek, tek seferde 1.5 saat sürecek oturumlar ile ilkokul ve ortaokul çocuklarıyla bir araya geleceğiz. Atölyelerde çocuklara Bilim Kahramanları Derneği ve Zemin İstanbul profesyonel ekibi eşliğinde Dernek gönüllüleri rehberlik edecektir.

Bireysel kayıt formunu, ilkokul ve ortaokul seviyesinde bir katılımcı için doldurabilirsiniz. Sizlere kayıt aşaması ve sonrasındaki bilgilendirmelerde bulunulması için formu eksiksiz olarak doldurmanızı rica ederiz.

Seçtiğiniz atölyelerde kontenjana göre değişiklik olabilir. Atölyeler öncesi sorumlu veli ile iletişime geçilerek, detaylar ve atölyelerde gerekli olacak malzemeler paylaşılacaktır.

Atölyelerle ilgili sorularınızın olması durumunda ya da grup olarak atölyeye kayıt yaptırmak isterseniz atolye@bilimkahramanlari.org adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bilim Kahramanları Derneği & Zemin İstanbul

Son Başvuru Tarihi: 28 Ağustos
30 Ağustos – Zafer Bayramı – Sanal Çocuk Atölyesi – Çocuk Kayıt Formu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.