SANAL BORSAM YARIŞMASI

Bu ödüllü yarışma İTÜ Yatırım Kulübü tarafından düzenlenmektedir. Yarışmaya katılan her yarışmacı, yarışma kurallarını kabul etmiş sayılır.

1. Yarışmaya katılmak için verilecek gerçek kişi kimlik bilgilerinin doğruluğundan yarışmacı sorumludur. Yarışmacı, yarışma sonunda ödüle hak kazanırsa, kayıt yaptırdığı kişinin kendisi olduğunu nüfus kağıdı bilgileri ile doğrulamak zorundadır. Katılımcıların, yarışmaya başvuru tarihinde 18 yaşını tamamlamış olmaları ayrıca bir üniversitede lisans ya da yüksek lisans öğrencisi olmaları gereklidir. Bu koşullara uymayan katılımcılar yarışmadan otomatik olarak men edilecektir.

2. Yarışma sonunda dereceye giren yarışmacıların öğrenci bilgisi, okuduğu üniversiteye sorgulanır. Sorgulama sonucunda eğitimi doğrulanan yarışmacılar ödüle hak kazanır. Sorgulama sonucunda eğitimi doğrulanamayan yarışmacılar hak talep edemez ve hakkında yasal işlem başlatılır.

3. Her bir yarışmacı yalnızca bir kez başvuru yapabilir. Aynı yarışmacının birden fazla kez yarışmaya başvurduğu saptanırsa, yarışmacı yarışmadan ihraç edilir.

4. Yarışma başlangıcında her bir yarışmacıya 100.000TL sanal teminat tanımlanacak ve yarışmacılar bu teminata göre yarışma platformu işlem kurallarına göre işlem yapacaklardır.

5. Her yarışmacı yarışmaya katıldıktan sonra en az 25 işlem yapmak zorundadır.

6. Yarışma 19 Kasım 2012 Pazartesi günü başlayacak ve 14 Aralık 2012 Cuma tarihinde sona erecektir. Yarışmanın sonucu yarışma web sayfasında yayınlanacaktır. Bu sıralamada ilk üç sırada yer alan yarışmacılar ödüle hak kazanacaktır.

7. Ödül kazanan yarışmacıların, sonuçlar açıklandıktan sonra 30 gün içinde İTÜ Yatırım Kulübü’ne başvurması gerekmektedir. Aksi durumda yarışmacı haklarını kaybetmiş olacaktır.

8. Yarışmacılar arasında portföy değerlerinin eşit olması durumunda, işlem sayısı fazla olan yarışmacı sıralamada öne geçecektir. İşlem sayılarının da eşit olması durumunda, yarışmacıların işlem hacimlerine bakılacak ve en yüksek işlem hacmine sahip yarışmacı sıralamada öncelik kazanacaktır.

9. Yarışmayı başlangıç bakiyesinin altında tamamlayan katılımcılar sıralamaya alınmazlar .

10. Yarışmada kazanılan ödüllerle ilgili mevcut ve ileride konu olacak her türlü vergi yükümlülüğünden yarışmacı sorumludur.

11. Yarışmacıların hesap özeti ve yaptığı işlemler yarışma sponsorları tarafından promosyon ve tanıtım amaçlı kullanılabilir.

12. Bu yarışmaya yarışma sponsoru olan firmaların çalışanları ve birinci derece yakınları katılamaz.

13. Yarışma ya da yarışma sponsorları hakkında doğru olmayan, gerçek dışı beyanda bulunan ve yarışma sponsorlarına ya da yarışmaya teknik, idari, mali zarar vermeye çalışanlar, SanalBorsam Yarışması’nın yasal hakları saklı kalmak kaydıyla, yarışmadan ihraç edilebilir. Bu kişiler hiçbir hak iddiasında bulunmayacaklarını kabul ederler.

14.İTÜ Yatırım Kulübü herhangi bir yarışmacıyı açıklama gereği duymaksızın yarışmadan men edebilir.

15. İTÜ Yatırım Kulübü zorlayıcı nedenlerle, teknik sorunlar dolayısıyla ve benzeri durumlarda yarışmayı geçici olarak durdurabilir. Gerekli gördüğü takdirde işlem saatlerini ve esaslarını değiştirebilir.

16.İTÜ Yatırım Kulübü, herhangi bir anda yarışma tarihini, süresini, şartlarını ve içeriğini değiştirebilir, güncelleyebilir veya yarışmayı sona erdirebilir.

17.İTÜ Yatırım Kulübü, Sanalborsam Organizasyonu’ndaki tüm haklarını gizli tutar.

http://www.sanalborsam.com/    [email protected]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin