Sahne 2.0’dan dijital proje yarışması

dijital proje yarışması
dijital proje yarışması

Inogar Kooperatifi yürütücülüğünde Google.org desteği ve Tiyatro Kooperatifi paydaşlığında hayata geçirilen Sahne 2.0 kapsamında sahne sanatlarının her alanından üreticilerin dijital proje fikirleriyle katılabileceği bir yarışma düzenleniyor.

Sahne 2.0 Yarışması, sahne sanatlarının akrobasi, bale, dans, müzik, opera, pandomim, tiyatro gibi tüm alanlarından sanat üreticilerinin ‘hibrit’ temasıyla kurguladığı dijital proje fikirlerine açık.

Ön değerlendirmenin ardından 12 adet proje fikri yarışmaya katılmaya hak kazanacak. 30-31 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul’da DasDas’ta alanında uzman isimlerin mentorluğunda gerçekleştirilecek yarışmada, seçilen proje fikirlerine prodüksiyon desteği verilecek, üretilen eserler Sahne 2.0 YouTube kanalında yayınlanacak.

İstanbul dışında yaşayan ve finalist olmaya hak kazanan üreticilerin yol ve konaklama masrafları yarışma tarafından karşılanacak.

Yarışma kuralları:

Sahne 2.0 Yarışması, sahne sanatlarının akrobasi, bale, dans, müzik, opera, pandomim, tiyatro gibi tüm alanlarından sanat üreticilerinin ‘Hibrit’ temasıyla kurguladığı dijital proje fikirlerine açık bir yarışmadır.

Ön değerlendirmenin ardından, 12 adet proje fikri yarışmaya katılmaya hak kazanacaktır.

30-31 Mayıs tarihlerinde İstanbul DasDas’ta alanında uzman isimlerin mentorluğunda gerçekleştirilecek yarışmada, seçilen proje fikirlerine prodüksiyon desteği verilecek, üretilen eserler Sahne 2.0 YouTube kanalında yayınlanacaktır.

Yarışmaya bireysel olarak ya da azami 4 kişilik gruplarla başvuru yapılabilir.

Yalnızca 12 adet proje fikri yarışmaya katılmaya hak kazanacaktır.

İstanbul dışında yaşayan ve finalist olmaya hak kazanan üreticilerin yol ve konaklama masrafları yarışma tarafından karşılanacaktır.

Başvurunuzun geçerli sayılması için, https://sahne2sifir.com/kayit/ adresi üzerinden Sahne 2.0 Eğitim Programı’na kayıt olmanız gerekmektedir.

Sorularınız için [email protected] adresine eposta iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

5 × 4 =