Ana SayfaKongreler Sempozyumlar KonferanslarSADAB VII. Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu

SADAB VII. Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu

SADAB VII. ULUSLARARASI SOSYAL ARAŞTIRMALAR VE DAVRANIŞ BİLİMLERİ SEMPOZYUMU

24-25 Ekim 2020, Antalya, Türkiye

 

Değerli Bilim İnsanları,

Sizleri 24-25 Ekim 2020 tarihleri arasında Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi ve Antalya AKEV Universitesi’nin ev sahipliğinde, Calal-Abad Devlet Üniversitesi (Kırgızistan),  Saint Andrew the First-Called Georgian Universitesi (Gürcistan), ve Farabi Devlet Üniversitesi (Kazakistan) işbirliği ile Antalya’da düzenlenecek olan VII. Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Sempozyuma kabul edilen bildiri tam metinler ISBN’li Sempozyum Bildiri Kitabı’nda ve hakem süreci tamamlandıktan sonra Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Dergisi‘nde (SADAB) ücretsiz yayınlanacaktır.

Sempozyumumuza sözlü ve poster bildirinin yanı sıra video bildiri ile başvuru yapabilirsiniz. 

Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) tarafından Koronavirüs (COVID-19) salgının önlenmesi ile ilgili 06.03.2020 tarihinde yapılan toplantıda alınan kararlarda yoğun katılımlı uluslararası toplantıların online konferans şekline dönüştürülmesi tavsiye edilmektedir. Bu karara istinaden sempozyumumuza yurt dışından başvuran katılımcılarımız bildirilerini telekonferans şeklinde sunacaktır.

Yurt içinden kongreye sözlü bildiri ile başvuran katılımcılarımız sunumlarını telekonferans veya video konferans şeklinde yapabilecektir.

Video/Telekonferans bildiri ile başvuru hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

VII. SADAB Sempozyum Sayfasını (Antalya)  Açmak İçin Tıklayınız

  &&&&        

  1. SADAB Sempozyum Sayfasını (Batum)Açmak İçin  Tıklayınız  
Editör
Editörhttp://www.bilimsenligi.com/
Türkiye Eğitim Kampüsü - İlkokul ortaokul lise üniversite eğitim etkinlikleri duyuruları.