Sabri Ülker Vakfı Yayınları’ndan 1 Milyonuncu Kitap!

Çocuk Kitapları
Çocuk Kitapları

Gıda, beslenme ve sağlık alanındaki bilgilerin topluma ulaşması amacıyla projeler geliştiren Sabri Ülker Vakfı, toplumun bilgilendirilmesi adına en önemli araçlardan biri olan yayıncılık faaliyetlerine de tüm hızıyla devam ediyor.

Çocuk Kitapları, Akademik ve Popüler Bilim kategorilerinde Türkiye’den ve dünyadan referans eserleri okurlarla buluşturan Sabri Ülker Vakfı Yayınları, özellikle çocuklara yönelik kitaplara ağırlık veriyor. Bu kapsamda Sabri Ülker Vakfı Yayınları, 1 yıldan daha az bir sürede 1 milyon kitabı çocuklarla buluşturdu.

Okul öncesi çocuklara yönelik çıkarılan “Elif” serisinin yanı sıra “Sağlıklı Yaşam Kuralları”, “Kukuli”, “Acayip Bilim ve Eğlenceli Deneyler” serileriyle, her yaş grubundan çocuğun eğlenceli bir biçimde ve en iyi örneklerle bilimi ve dengeli beslenmeyi öğrenmesi amaçlanıyor.

Öte yandan, “Sağlık Depola” serisi de sağlıklı beslenmenin yanı sıra özellikle vücudun işleyişi konularındaki bilgileri çocukların ilgisine sunuyor. Millî Eğitim Bakanlığı ile birlikte yürütülen Türkiye’nin en uzun soluklu dengeli beslenme programı Yemekte Denge aktivite kitaplarını 8 senedir binlerce çocuğa ücretsiz ulaştıran Sabri Ülker Vakfı Yayınları, “herkes ulaşabilsin diye” okuma kitaplarını sesli kitap olarak da sunuyor.

Sabri Ülker Vakfı Yayınları kitaplarına tüm Şok Marketler ve istegelsin uygulamasından ulaşmak mümkün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin