Sabancı Üniversitesi Lise Rehber Öğretmenleri Çağrısı

Sevgili rehber danışmanlar,
Sabancı Üniversitesi Bireysel ve Akademik Gelişim Merkezi, liselerde çalışan rehber danışmanların mesleki gelişimlerine yönelik faaliyetlerine devam ediyor.
Bu sene 21 Kasım’da düzenleyeceğimiz sempozyumun temasını bağımlılık olarak belirledik. Alkol ve madde bağımlılığının son yıllarda giderek arttığı bilinmekle birlikte, teknolojinin ilerlemesiyle, “internet bağımlılığı” da bir çeşit bağımlılık olarak karşımıza çıkmaya başladı. Her tür bağımlılığı önlemede ve bağımlılıkla mücadelede rehber öğretmenlerin mesleki donanımlarına katkı sağlayacağına inandığımız “Bağımlılık Sempozyumu”na sizleri bekliyoruz.
Programı incelediğinizde, öğlene kadar olan zamanı seminerlere, öğleden sonrayı ise tamamen uygulamaya ayırdığımızı göreceksiniz. Atölye çalışmalarının etkili olabilmesi için katılımcı sayısını sınırlı tutmak durumundayız. Bu nedenle katılmak istediğiniz atölye çalışmasına, önceden kayıt olmanızda fayda var.
Sempozyuma katılım için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Tek yapmanız gereken aşağıda belirtilen E-POSTA adresine bir mesaj göndererek adınızı, soyadınızı, katılmak istediğiniz atölye faaliyetini (atölye isimleri programda mevcuttur), eğitim kurumunuzu, servis kullanıp kullanmayacağınızı ve eğer kullanacaksanız hareket noktasını belirtmek.
Servis hareket noktaları:
Taksim
Kadıköy
Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
İletişim: [email protected]
Sabancı Üniversitesi
Bireysel ve Akademik Gelişim Merkezi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin