Sabancı Üniversitesi İK Zirvesi

Sabancı Üniversitesi Ekonomi ve İşletme Kulübü’nden “İK Zirvesi”

Sabancı Üniversitesinin aktif kulüplerinden Ekonomi ve İşletme Kulübü insan kaynaklarının güçlü isimlerini 17 Kasım 2012 Cumartesi günü Sabancı Üniversitesi kampüsünde düzenleyecekleri “İnsan Kaynakları Zirvesi”nde biraraya getiriyor.

Sabancı Üniversitesi Ekonomi ve İşletme Kulübü öğrencileri, düzenleyecekleri bu zirve ile birçok üniversite öğrencisinin adını sıklıkla duyduğu ama sistemini tam olarak bilmediği “İnsan Kaynakları” alanını daha yakından tanıma fırsatı yaratmayı amaçlıyor.

İnsan kaynakları sadece bir departman mıdır? Sosyal hayatımızdaki yeri nedir? İnsan Kaynakları’nda kariyer yapmak için hangi aşamalardan geçilmeli ve nasıl bir yol izlenmelidir? Bu ve bunun gibi insan kaynakları kapsamında akla gelen birçok sorunun cevabını, katılımcılar; Sabancı Holding İnsan Kaynakları Direktörü Revna Besler, Borusan Otomotiv 6Sigma İK Müdürü Semra Akman, Mimar Sinan Üniversitesi Öğretim Üyesi Erim Hısım, Eczacıbaşı İnsan Kaynakları Direktörü Ülkü Feyyaz Taktak gibi insan kaynakları uzmanlarından dinleyecekler. Ayrıca günün sürpriz ismi olarak ünlü çizer ve karikatürist Erdil Yaşaroğlu da gençlerle bir söyleşi gerçekleştirecek.

Hem iş dünyası hem de entellektüel anlamda da sıkça gündeme gelen sürpriz isimlerin de katılacağı etkinlik 17 Kasım Cumartesi günü saat 10:00-17:30 Sabancı Üniversitesi Sinema Salonu’nda gerçekleşecek.

Etkinlik misafirlere açıktır.

Program ve katılımcılar:

10:00-11:00 Başlangıç Saati
Revna Besler
Sabancı Holding İnsan Kaynakları Direktörü
“ Dün, Bugün ve Yarında İnsan Kaynakları”
11:00-12:00
12:15-13:15 Semra Akman
Borusan Otomotiv 6Sigma İK Müdürü
“Fark yaratabilmek, tercih edilen olabilmek”
13:15-14:00 Ara
14:00-15:00 Erim Hısım
Mimar Sinan Üniversitesi Öğretim Üyesi
“Hedef Belirleme,Odaklanma ve Kendini Keşfetme Üzerine…”

15:15-16:15 Ülkü Feyyaz Taktak
Eczacıbaşı İnsan Kaynakları Direktörü
“33 Yıllık İş Deneyimli Bir Yöneticiden Öğrenmek İstedikleriniz?”

16:30-17.30 Erdil Yaşaroğlu Söyleşisi

17.30 Kapanış ve Sertifika Dağıtımı

Program süresince Aral Game sponsorluğunda çekilişler ve indirim çeki dağıtımı olacaktır. Program sonunda yeterli katılımı sağlayan konuklara sertifika dağıtımı olacaktır. Samsung sponsorluğunda gerçekleşecek Erdil Yaşaroğlu söyleşisinin ve ürün tanıtımı yapılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin