Robotik Kodlama Dersi Öğretmen Eğitimi

Robotik Kodlama

Robotik Eğitim Akademisi işbirliğinde öğretmenler, öğretmen adayları ve tüm robotik meraklıları için uluslararası STEM destekli Robotik Kodlama Dersi Öğretmen Eğitimi Sertifika programı

26-27 MAYIS 2018 tarihlerinde gerçekleşecek olan Robotik Dersi Öğretmen Eğitimi’ne devlet veya özel eğitim kurumlarında görev yapan ve kariyerlerini geliştirmek isteyen her branştan öğretmenlerle birlikte, üniversitede mühendislik alanında eğitim görenler ve robotik konusuna ilgi duyan herkes katılabiliyor.
Robotik Eğitim Akademisi iş birliğinde, eğitim kurumlarında robotik dersi vermek, robotik kulübü kurmak, Maker uygulamaları yapmak, robot kitleriyle bilim proje üretmek isteyen öğretmenler başta olmak üzere robot tasarlama ve programlama uygulamalarına meraklı tüm katılımcılara yoğunlaştırılmış ve uygulamalı Robotik Kodlama eğitimi sunuyor.

Bu eğitim programı ile katılımcıların Robotik Kodlama dünyası ile tanışmaları, her yaş grubuna uygun farklı robot türlerini ve kurulumlarını öğrenmeleri, mekanik ve elektronik tasarım, proje tasarlama, programlama yöntemlerini anlamaları hedefleniyor.
Eğitimlere katılmak için her hangi bir şekilde elektronik, kodlama, programlama bilgisi olması şart değildir.

Eğitimler, uluslararası STEM destekli müfredatlarla desteklenerek, en kolay yoldan herkesin öğrenebileceği şekilde ve her yaş grubunu kapsayacak uygulamalarla anlatılıyor.
Eğitimlerde Milli Eğitim Bakanlığı müfredatlarına uygun Robotik kodlama eğitimine yönelik hazırlanmış ders kitabı temel alınarak konular, uygulamalı olarak işlenmektedir. Robotik dersi eğitmenleri için özel hazırlanmış Robotik uygulama ders kitapları, yıllık ders planları, örnek uygulama programlarını içeren bir adet CD, eğitim gören kişilere ücretsiz olarak verilmektedir.

Eğitimlere katılırken yanınızda Notebook bilgisayar olması gerekmektedir.

Robotik dersi eğitimlerinde katılımcılar, piyasada satışa sunulmuş belirli bir markaya bağlı olmayacak şekilde Anaokulundan Liseye, tüm yaş gruplarına uygun robotik çalışmalardan örneklemeler görecek, uygulamalar yapacaklardır.

SERTİFİKA
Robotik Kodlama Eğitimini başarıyla bitiren katılımcılar, kurs sonrası verilecek sertifika ile kendi branşı haricinde okul öncesi dahil olmak üzere her eğitim kademesinde Robotik ve kodlama eğitimi verebilirler.

Öğretmen ve gruplara indirim uygulanmaktadır. İndirimli eğitim imkanları ve ücretleri için Lütfen telefonla arayınız.

Robotik kodlama öğretmen eğitimine ön kayıt için kimlik bilgilerinizi ve katılmak istediğiniz dönemi belirterek ilgili elektronik eposta ([email protected]) adresine başvuru formu göndermeniz gerekmektedir.

EĞİTİM YERİ ADRESİ:
Haldun Taner Sok.17A Erler sitesi , Merter – İstanbul
Eğitim yeri Merter Metro ve Metrobüs durağına yürüme mesafesindedir.

KURUMLARIN DİKKATİNE:
Kurumumuz özel okullardan, kurumlardan gelen toplu Eğitimler için özel programlar oluşturabilmektedir. İstanbul dışı eğitimler için formatör eğitmenler gönderebilmektedir.
Toplu eğitim program talepleri veya il dışı eğitimler için arayınız.

Eğitim programı hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvuru için Robotik Eğitim Akademisi web sitesinden veya 0552 2146874 nolu telefonu arayabilir ve [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

www.robotikegitimakademisi.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

9 − one =