ROBOTİK eğitimi Eğitmenlik Kursu

 

MEGAVİZYON

Öğretmenler, Öğretmen adayları ve tüm Robotik meraklılarına Robotik dersi öğretmen eğitimi veriyor.

Teknoloji şirketi Megavizyon tarafından hazırlanan Robotik eğitimi öğretmenlik kursuna devlet veya özel eğitim kurumlarında görev yapan her branştan, ilkokul, ortaokul, lise öğretmenleri ve üniversitede eğitim görenler katılabilir.

Megavizyon,  eğitim kurumlarında Robotik dersi vermek, robotik kulübü kurmak isteyen öğretmenler başta olmak üzere Robot tasarlama ve programlama, kodlama uygulamalarına meraklı tüm katılımcılara 2 günlük bir eğitim uygulayacak. Bu eğitimlerde katılımcıların Robotik dünyası ile tanışmalarını, mekanik ve elektronik tasarım, farklı robot türlerini ve kurulmasını, proje tasarlama, programlama yöntemlerini anlamalarını sağlayacaktır.

Eğitimlere katılmak için her hangi bir şekilde elektronik, kodlama, programlama bilgisi olması şart değildir. Kurslarımızda eğitimler en kolay şekilden tüm yaş grubu öğrencilere öğretilecek şekilde uygulamalarla anlatılmaktadır.

EĞİTİM TARİHLERİ:

KURS:   29 – 30 Ocak 2016 tarihlerinde toplamda iki gün sabah 10.00 – 16.00 arası  yoğunlaştırılmış ve uygulamalı olarak eğitim verilecektir.

Bu eğitimlerde katılımcılar, ip uçlarını doğru değerlendirme, mantık yürütme, dikkat-konsantrasyon sağlama, el becerilerini geliştirme, görsel-uzamsal algı geliştirme, hafıza güçlendirme, analitik düşünme becerisini farklı yollardan kazanma becerilerini destekleyecek şekillerde eğitim alacak olup, tüm bu kazanımlara uygun uygulamalı alıştırmalar yapacaklardır.

Katılımcılarımız kurs sonrasında Robotik eğitimi ve Kodlama uygulamalarını öğrenmiş olacaklar ve bu uygulamaların eğitimini verebilecek seviyede olacaklardır.

Kurs sonunda tüm kursiyerlere ücretsiz öğrencilere yönelik hazırlanmış Robotik tasarım seti hediye edilecektir.

Eğitim sonunda her katılımcıya sertifika verilecektir.

 

KATILIMCI SAYISI:

Eğitim sınıfları, eğitimlerin size özel ve uygulanabilir olması için ortalama 10 katılımcıdan oluşmaktadır.

Robotik eğitimine ön kayıt için kimlik bilgilerinizi ve katılmak istediğiniz dönemi belirterek ilgili mail ( [email protected] ) adresine Başvuru formu göndermeniz gerekmektedir. Ön kayıt sonrası size ulaşacak bilgiler doğrultusunda kesin kayıt için kurs ücretinin başvurduğunuz eğitim tarihinden en az bir hafta önce banka yoluyla ödenmesi gereklidir.

Dikkatinize: Eğitime kabul edilecek kişiler belirlenirken, ödeme sırası esas alınacaktır.

KURS ÜCRETİ

Öğretmen ve gruplara indirim uygulanmaktadır. İndirimli kurs imkanları ve ücretleri için Lütfen telefonla arayınız.

Eğitim kitapçıkları, kullanılan materyaller ve Uygulama eğitim seti ücrete dahildir. Kurs sonunda tüm kursiyerlere ücretsiz öğrencilere yönelik hazırlanmış Robotik tasarım seti hediye edilecektir.

EĞİTİM YERİ ADRESİ:

Haldun Taner Sok.17A, Megavizyon Erler sitesi B-Blok, Merter – İstanbul

Eğitim yeri Merter Metro ve Metrobüs durağına yürüme mesafesindedir.

 

Toplu Eğitim Program Talepleri (Özel Okullar, Özel kurumlar) veya İl dışı eğitimler için arayınız:

Bilgi ve Başvuru için:

Megavizyon

Robotik Eğitim formatörü Turgay Ülker – 0533 203 72 71

[email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.