REHBERLİK SEMPOZYUMU 2012

Her yıl geleneksel olarak ülke genelinde Özel Okullar Birliği önderliğinde düzenlenen Rehberlik Sempozyumunun 14.sü “İçimizdeki Gücü Yaşama Yansıtmak” temasıyla 24 Mart 2012 Cumartesi günü Özel Marmara Koleji’ nde gerçekleştirilecektir.

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri, bireylerin kendilerini gerçekleştirmelerine, eğitim sürecinde yetenek ve özelliklerine göre en üst düzeyde yararlanmalarına ve gizil güçlerini en uygun şekilde kullanmalarına ve bireylerin gelişmelerine yöneliktir.   

Hızla değişen dünyaya paralel olarak, son yıllarda tüm uzmanlık alanlarında olduğu gibi Psikolojik Danışmanlık Hizmetlerinde de baş döndürücü gelişmeler yaşanmaktadır.

Bilgi ve deneyimlerin paylaşıldıkça artacağına inanıyoruz. Mesleki gelişmeleri takip etmek açısından buluşma noktamız olan Rehberlik Sempozyumunun 14. sünü kurumumuzda gerçekleştirecek olmaktan onur duymaktayız.

Sempozyuma; uygulamaları, deneyimleri, bilimsel çalışmaları ya da varlığı ile katkıda bulunmak isteyen ve bu alana gönül vermiş herkesi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Sempozyuma katılım ve bildiri başvurularınızı adresindeki 14. Rehberlik Sempozyumu kısmından yapabilirsiniz.

Bildiri başvuruları için son tarih 20 Ocak 2012’ dir. Dinleyici olarak katılmak isteyenler için son başvuru tarihi 16 Mart 2012 mesai bitimine kadardır.

Sizleri aramızda görmeyi diler; sempozyuma katacağınız değer için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla. 
DAVET
Sempozyumun Adı: 14. Rehberlik Sempozyumu
Ana Tema: “İçimizdeki Gücü Yaşama Yansıtmak”
Tarihi: 24 Mart 2012 Cumartesi
Yer: Özel Marmara Koleji

Değerli Meslektaşlarımız,

Her yıl geleneksel olarak ülke genelinde düzenlenen Rehberlik Sempozyumunun 14.sü bu yıl Özel Marmara Koleji ev sahipliğinde 24 Mart 2012 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Sempozyumun teması “İçimizdeki Gücü Yaşama Yansıtmak” olarak belirlenmiştir. Sempozyum kapsamında; bildiriler, stant – poster sunumları, atölye çalışmaları düzenlenecektir.

Bu sempozyumda siz değerli dostlarımızla birlikte bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmayı sağlayacak bir ortam oluşturabilmeyi ümit ediyoruz.

Sizleri aramızda görmeyi diler; sempozyuma katacağınız değer için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.                

Mehmet ALKAN                                                      Elif ŞİMŞEK
Okul Müdürü                                                             Genel Müdür