PROJEMİZE İSİM ARIYORUZ

Projemiz yola çıkmaya hazır, ihtiyacımız olan tek konu, projemizin amaçlarına uygun bir isim ! Bu konuda fikir sahibiyseniz, “projeye isim bulma” yarısmamıza katılın, hem önerinizi herkese duyuralım, hem de bizden bir ödül kazanın.

Proje isim bulma yarısmamıza katılın, “Binalarda Enerji Verimliliği Kamuoyu Bilinçlendirme Projesi’ne” kısa ve akılda kalan bir isim bulun; bulduğunuz isim, projenin markası olsun, afislerde, web sitesinde ve sosyal medya araçlarında proje süresince kullanılsın.

Projemizin tanıtım metnini buraya tıklayarak inceleyin, yarısmamıza katılın, proje isim önerinizi 12 Aralık 2011 tarihene kadar gönderin. British Council ile Çevre ve Sehircilik Bakanlığı tarafından seçilecek ismin sahibi olma sansını yakalayın ve ödül kazanın.

Yarısmamıza katılıp, en uygun ismi önerip, kazanan kisiye British Council’ın 2010 yılında düzenlediği İklim Değisikliğini Yakala Fotoğraf Yarısması’nda sergilenmeye değer görülen 20 fotoğraftan bir tanesinin basılı halini hediye edeceğiz. Ödül olarak seçebileceğiniz fotoğraflara buradan ulasabilirsiniz.

Proje isim önerilerinizi 12 Aralık 2011, 1800’e kadar [email protected] adresine, konu bölümüne “ENERJİ” yazarak gönderebilirsiniz. E-gönderinize isminizi, soyadınızı ve telefon numaranızı eklemeyi unutmayın.

Sonuçlar British Council web sitesi, British Council Facebook ve Twitter aracılığıyla duyurulacaktır.

British Council Türkiye
www.britishcouncil.org.tr