Proje Yönetimi Profesyonelleri Dinamikler 2019′ de Buluşuyor

“Türkiye’de Proje Yöneticilerini ve Proje Yönetimi konusuna ilgi duyanları bir araya getirerek karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmak ve kendi alanlarında başarılı olmuş projelere yer vermek amacı ile her sene İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYDwww.ipyd.org) tarafından Dinamikler Proje Yönetim Kongresi düzenlenmektedir.

 

Kongremizde yurtiçi ve yurtdışından ulaşım, üretim, telekomünikasyon, inşaat ve taahhüt, bilişim, finans, sağlık, kamu, bilim dünyası ve sivil toplum kuruluşları olmak üzere farklı sektörlerden katılımcılara iletişim ortamı sunulması ve proje yönetim disiplini ile ilgili yeni uygulama ve gelişmelerin paylaşımı yapılmaktadır.

Kongreyi takiben yapılacak İnşaat Yönetimi Zirvesi inşaat sektörü odaklı olup bu sene “Geleceğin İnşaat Yönetimi” temasını işleyecektir. Bu tema çerçevesinde İnşaatta Dijitalleşme, BIM, Yapay Zeka, Coğrafi Konum, Büyük Veri, Veri Görselleştirme ve Raporlama, Endüstri 4.0, Yalın İnşaat Yönetimi gibi çalışma tarzımızı değiştiren bazı trendler ele alınacaktır.

 

Türkiye’nin ilk ve en büyük proje yönetim kongresi olma özelliğine sahip “Dinamikler 2019 / 20. Uluslararası Proje Yönetim Kongresi”, 11-12 Nisan 2019′ da, “3. İnşaat Yönetimi Zirvesi” 13 Nisan 2019′ da Kozyatağı Hilton Otel’de gerçekleştirilecektir.”

Kayıt ve Bilgi: www.dinamikler.org, ozkand@systemevent.com.tr