Profesyonel Sosyal Medya Yöneticiliği Sertifika Programı

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

PROGRAMIN TANITIMI

İnterneti günlük yaşantımıza adapte ettiğimiz şu günlerde, kullanım ve ihtiyaca göre çeşitlenen ticari girişimler ciddi rakamlara ulaşmıştır. Pazarlama kanalı olarak bakıldığında internet, bir çok kesim için büyük bir satış sahası niteliğinde. Televizyon izleyen, gazete okuyan, dergi satın alan kitle artık internet kullanıyor ve bunların hepsini bir kanaldan yapabiliyor. Bu sebeple internetin hedef kitle seçiminde doğru bir kaynak olduğunu fark eden bir çok marka reklam harcamalarını bu yöne çevirerek, internette pazarlama ve medya konusunda bilinçlendi. Online ortamda yapılan pazarlama faaliyetlerinin değer kazanmasında önemli bir unsur da, maliyetin geleneksel medya araçlarındakine göre çok daha az olması. Online pazarlama ise, marka ve kuruluşların hedef kitleleri için internet üzerinden yaptıkları pazarlama çalışmalarıdır.

PROGRAMIN AMACI

Sosyal Medya Akademisi; artık çok yaygınlaşan dijital ortamın diline hakim ve pazarlama iletişiminde ihtiyaç duyulan “Profesyonel Sosyal Medya Yöneticisi” yetiştirmek amacıyla hazırlandı. Eğitimin hedefi Türkiye’nin önde gelen ajans, kurum ve markalarında sektörüne yön verecek insanlar eğitmek.

Sosyal Medya Akademisi, teorik eğitimin yanında pratiği de bir arada sunan bir içeriğe sahip.Böylece eğitime katılanlara gerçek marka ve müşteri deneyimi yaşatıyoruz. Alanında uzman eğitmenler, üst düzey yöneticiler ve sektörün önde gelen isimleri tarafından verilen eğitimler ile öğrenciler tam donanımlı şekilde çalışabilecek Profesyonel Sosyal Medya Yöneticisi olarak mezun oluyorlar.
PROGRAMIN SÜRESİ

18 saat teorik, 6 saat uygulama olmak üzere 24 Saattir. Cumartesi – Pazar günleri 6’şar saatlik dersler halinde düzenlenecek.

PROGRAMA KİMLER BAŞVURABİLİR

Şirketlerin İletişim ve Halkla İlişkiler çalışanları, yöneticileri,
* Yeni mezun olmuş Halkla İlişkiler veya İletişim Fakültesi Öğrencileri, Reklamcılık bölümü öğrencileri,
* Sosyal medya uzmanı olmak isteyen sektör çalışanları,
* Sosyal Medya iletişimini kurumsal hizmet olarak alan şirket/marka yöneticileri,
* Sosyal medyayı yeni reklam mecrası olarak gören ve bu alanı aktif olarak kullanmak isteyen kurum çalışanları, yöneticileri
* İnovatif ve girişimci ruha sahip, yeni ve çok hızlı gelişen bir sektörde çalışmak isteyenler,
* Bulunduğu şirkette Dijital Pazarlama, E-ticaret ve Sosyal Medya, üzerine çalışan ve kendini geliştirmek isteyenler,
* Sosyal Medya Uzmanlığı belgesini almak isteyenler
* Yeni bir meslek edinmek isteyenler

PROGRAMIN ÜCRETİ

Programın ücreti 1.750 TL’dir. Peşin ödemelerde % 10 indirim uygulanır. Anlaşmalı kredi kartlarına 4 taksit yapılmaktadır. Programa ön kayıt için 100 TL ilgili banka hesap numarasına yatırılması gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin