Playdom Deep Realms Tasarım Yarışması

 

NEDİR Dünyanın önde gelen oyun sağlayıcılarından biri olan Playdom, grafik tasarımcıları canavarlar ve kaos güçleri ile mücadele edilen savaş alanındaki ‘Deep Realms’ oyununun karakterleri için zırhlı takım elbise dizayn etmeye davet ediyor.

Katılımcılardan, oyuncuların savaşta mücadele ederken giyebilecekleri ve her zaman envanterlerinde bulundurabilecekleri orijinal bir zırhlı savaşçı takım elbisesi dizayn etmelerini istiyorlar.

Katılımcılar, kıyafetin tüm parçalarını (kask, göğüs plakası, kemer, kol koruması, eldiven, diz ve ayak koruması, ayakkabı ve kalkan) ya da bu parçalardan herhangi birini/birkaçını seçip tasarlayabilirler.

Kazanan tasarım, dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanan ‘Deep Realms’ oyununun bir parçası olacak ve $1000 (usd) kazanacak.
 
KİMLER KATILABİLİR Tasarımcılar, illüstratörler, grafik tasarımcılar ve oyun tasarımcıları
 
YARIŞMANIN EV SAHİBİ Playdom
 
KAZANAN NASIL SEÇİLECEK Playdom tüm nitelikli başvuruların* içerisinden kazananı seçecek ancak öncelikle en yüksek oyu alan gönderimlerin tamamını gözden geçirecek.

*Nitelikli başvuru şartlarını buradan kontrol edebilirsiniz Şartlar & Koşullar ve Ana Esaslar ve Resmi Kurallar
 
 
NE KAZANIRSINIZ Seçilen tasarım, Playdom’un destansı RPG oyunu ‘Derin Realms’ karakterlerinin giyebilmesi için zırhlı bir takım elbise oluşturmuş olacak ve bu tasarım Playdom tarafından geliştirilen online galeride gösterilecek. Kazanan $1000 (usd) alacak.

En yüksek oyu alan 10 başvuru ve buna ek olarak Playdom tarafından seçilen 5 başvuru Playdom tarafından geliştirilen online galeride gösterilecek.
 
  NASIL KATILIRSINIZ Play Deep Realms oyunu hakkında ayrıntıları öğrendikten sonra “Başla” butonuna tıklayarak yarışmaya katılabilirsin.
 
YARIŞMANIN ÖNEMLİ TARİHLERİ Son Başvuru Tarihi: 14 Eylül 2011

Oylama Başlangıcı: 15 Eylül 2011

Oylama Sonu: 21 Eylül 2011

Kazanan Açıklanacak: 12 Ekim 2011

ANA ESASLAR
 
• Katılımcılar, JPEG veya PNG formatında bir dosya sunmalıdır.
• Katılımcılar, sunulan şablonlardan birini kullanabilirler, ancak bu zorunlu değildir.
• Katılımcılar, kıyafetin tüm parçalarını (kask, göğüs plakası, kemer, kol koruması, eldiven, diz ve ayak koruması, ayakkabı ve kalkan) ya da bu parçalardan harhangi birini/birkaçını seçip tasarlayabilirler.

• Tasarımlar orijinal olmalıdır.
 

RESMİ KURALLAR
 
• Kazanan olarak seçilen sanatçı sunulan 1.000 Dolar (usd) karşılığında kazanan tasarımı teslim ederek fikri mülkiyet ve tüm haklarının mülkiyetini Playdom’a verir. Bu sözleşmesinin hukuki işlemleri doğrudan Playdom ve kazanan arasında düzenlenecektir.

• Playdom kazanan tasarımı kullanma hakkına sahip olacaktır ancak kullanmaya mecbur değildir.
• Kazanan sanatçı, bu tasarımı bir yerde kullanmak isterse (portfolyo ya da herhangi bir amaç ile) Playdom’dan onların ticari haklarını istismar etmeden önce yazılı onay alması gerekir.
• Playdom, kazanan tasarımın medyada yer alabilmesi için makul bir çaba ortaya koyacaktır.
• Playdom’un adı ya da benzeri herhangi bir şekilde başka bir tanıtım, başvuru ya da pazarlama amaçlı kullanılamaz.