PİRAZİZ DE BİLİM ŞENLİĞİ

İsmail Yücel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

17 Mart 2011 Tarihinde Okulumuz “Bilim Fen ve Teknoloji Kulübü” tarafından Bilim Fen ve Teknoloji Haftası etkinlikleri kapsamında bilim şenliği düzenlendi.

Şenlikteki faaliyetlere Biyoloji, Matematik, Kimya, Fizik ve İngilizce branşlarından öğretmenler ve okulumuz öğrencileri çeşitli deney ve materyallerle katıldılar.

Şenliğimize İlçe Kaymakamımız Sayın Ali Hamza PEHLİVAN, Sağlık Grup Başkan Vekili Ünal ÖZEK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şenol AKÇAY, Okul Aile Birliği Başkanı Ali Rıza AYDIN, Üye Engin ŞEN başta olmak üzere okulumuz Müdürü Süleyman ÖZTÜRK, müdür yardımcıları, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz yoğun ilgi gösterdiler.
Yapılan etkinliğe Ordu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji A.B.D., Giresun Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Ordu BİLSEM ve Piraziz Öner Hekim Aile Sağlık Merkezi katkıda bulundular. Ayrıca Ekrem AKDENİZ de dondurulmuş hayvan örnekleri ile katkıda bulundu.
Şenliğimizi onurlandıran Kaymakamımız Sayın Ali Hamza PEHLİVAN ve değerli katılımcılar ile hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.