Philips DesignLine ‘Geleceğin Televizyonu Tasarım’ Yarışması

Philips DesignLine ‘Geleceğin Televizyonu Tasarım’ Yarışması başladı! Tasarım yapamam ama özgün fikirlerim var diyorsanız bu yarışma tam size göre!
Katılım Koşulları
İşbu Şartname konusu “Philips TV Türkiye Facebook Kampanyası”, “Philips TV Türkiye” tüketicilerinin tümüne açıktır. Kampanya’ya Edelman Türkiye ve Philips TV Türkiye çalışanları katılamaz; katılmış olsalar dahi, kazanmaları halinde ödül almaya hak kazanamazlar. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.
“Philips TV Türkiye Facebook Kampanyası” 03.05.2013 15:00 tarihinde başlayıp, 18.06.2012 tarihinde saat 10:00’da sona erecektir.
Kampanya süresince 5 kişi birer adet Philips Hue, 5 kişi birer adet Philips Kulaklık, 5 kişi birer adet Philips Hoparlör, toplamda 15 adet (“Ödül”) kazanacaktır.
Kampanya’ya Philips TV Türkiye Facebook Sayfasındaki “Geleceğin Televizyonu” uygulamasından erişilir. “Geleceğin Televizyonu” uygulamasına giriş yapan kullanıcılardan, Geleceğin Televizyonundan beklentilerini yazmaları istenir. Philips TV Türkiye’nin belirleyeceği Juri tarafından uygun görülen kullanıcılar Ödül’e hak kazanır. Ödül’e hak kazanan kullanıcılar ad, soyad, adres, telefon ve e-posta bilgileri ile kayıt formunu doldurur.
Her katılımcının bir tek Ödül kazanma hakkı vardır.
Kazananlar Philips TV Türkiye Facebook Sayfası’nda duyurulacaktır.
Uygulamaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.
Yanlış iletişim bilgileri ve sair teknik sebeplerle ve/veya Philips TV Türkiye’nin kusurundan kaynaklanmayan sair herhangi bir nedenle ödül kazananlara ulaşılamaması ve/veya ödül kazananların bu haklarını kısmen veya tamamen kullanamamalarından Philips TV Türkiye ve Edelman’ın herhangi bir sorumluğu ve yükümlülüğü olmayacaktır.
https://apps.facebook.com/GeleceginTelevizyonu/Join.aspx

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin