“PDR ve Psikoloji Arasında Bilgi Köprüsü” Ulusal Öğrenci Kongresi

PDR VE PSİKOLOJİ ULUSAL ÖĞRENCİ KONGRESİ GAÜ’DE GERÇEKLEŞECEK

Girne Amerikan Üniversitesi PDR ve Psikoloji öğrencileri tarafından Türkiye ve KKTC’ de ilk defa PDR ve Psikoloji bölümlerini bir araya getiren “PDR ve Psikoloji arasında Bilgi Köprüsü” isimli kongre gerçekleştirilecektir.

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Kıbrıs Yerleşkesi Karmi Kampüs’te 9-10 Mart 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan PDR ve Pisikoloji Öğrenci Kongresi kayıtları 28 Şubat 2013 tarihinde sona eriyor.

Kongreye, GAÜ Uluslararası kampüslerinden PDR ve Pisikoloji bölümü öğrencileri ile Türk üniversitelerinde PDR ve psikoloji anabilimdallarında öğrenimlerine devam eden öğrenciler yanında yurtdışından ve yurtiçinden konusunda uzman değerli bilim insanları davet edilmiştir. Bilimsel içeriği olan son derece zengin kongre kapsamında çeşitli atölye çalışmaları da gerçekleşecektir.

”Ne Pdr Ne Psikoloji, Pdr Ve Psikoloji Ulusal Öğrenci Kongresi” sloganı ile bu yıl ilki düzenlenen kongre ile yapılmayanı yapmak ve her şeyden önemlisi de iki bölüm arasında işbirliği duygularını daha da ön plana çıkarmayı amaçlamaktadır.

Kongre Hakkında Detaylı Bilgi ve Kayıt için http://www.gelisimnoktasi.com/Site/KongreListesi/Details/3 adresini veya 0(392) 650 2000 – 1165 dahili

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.