Pazarlama Stratejileri ve Halkla İlişkiler Zirvesi

“ Zirvedeki Markaların Yöneticileri Bu Zirvede Buluştu”

Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Kulübü tarafından düzenlenen Pazarlama Stratejileri ve Halkla İlişkiler Zirvesi’nde öğrenciler üst düzey yöneticilerle buluştu.

Zirvede Varyap Holding CEO’su Erdinç VARLIBAŞ, Tims Prodüksiyon Kurucusu&CEO’su Timur SAVCI, Toyota CEO’su Ali Haydar BOZKURT, Unilever Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Marka Yöneticisi Orçun DOĞAN ve Google Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölge Pazarlama Müdürü Mustafa İçil sunumlarıyla yönettikleri markaların pazarlama stratejilerinden bahsettiler.
İlk oturumda “ Pazarlamada Algılar ve Gerçekler “ sunumuyla Unilever Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Marka Yöneticisi Orçun DOĞAN beğeni toplarken Toyota CEO’su Ali Haydar BOZKURT da samimi tavırları ve paylaşımlarıyla tüm dikkatleri üzerinde topladı. Konferans sonrası ve yemekte de öğrencilerin sorularına cevap veren Varyap CEO’su Erdinç VARLIBAŞ inşaat sektöründeki önemli iş stratejilerine değinirken Tims Prodüksiyon Kurucusu&CEO’su Timur SAVCI “Türk Dizi ve Filmlerinin Uluslararası Platformda Pazarlanması” üzerine bir konuşma yaptı. Zirve Google Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölge Pazarlama Müdürü Mustafa İçil’in “Dört Ekranlı Dünyada Pazarlama” konulu bilgilendirici sunumuyla sona erdi. Etkinlik boyunca atılan tweetlerle aktif bir şekilde gerçekleştirilen zirvede katılımda bulunan öğrencilere sertifika verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin