Özyeğin Üniversitesi Horizon 2020 Eğitimi

7.Çerçeve Programı’nın devamı olarak 1 Ocak 2014’te başlayacak olan yeni Araştırma ve İnovasyon Çerçeve Programı “Horizon 2020 (H2020)” hakkında bilgi verilmesi amacıyla 2013 yılı süresince TÜBİTAK tarafından tanıtım toplantıları gerçekleştirilmektedir.

“Horizon 2020” hakkında genel bilgi vermeyi ve AB Araştırma ve Geliştirme programları kapsamındaki önemli fırsatları katılımcılara anlatmayı amaçlayan eğitim programlarımızdan bir tanesi de Özyeğin Üniversitesi’nde gerçekleştirilecektir.

Akademi, sanayi, kamu kurum ve kuruluşu temsilcileri ile tüm paydaşların katılımına açık olan eğitimlerde katılımcılara program hakkında genel bilgilerin yanı sıra yeni ortaklıklar kurmaya yönelik fırsatları da içeren bilgiler aktarılacaktır. Öğleden sonra Yasal ve Finansal Konular ve Bilgi ve İletişim Teknolojileri Alanları’na dair özel oturumları takiben araştırmacılarımızla birebir görüşmeler de gerçekleştirilecektir. Eğitim sonrasında alan özelinde görüşme talebi olan araştırmacılarımızın kayıt bağlantısı aracılığı ile bu taleplerini belirtmeleri gerekmektedir.

07 Kasım 2013 Perşembe günü Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü Mühendislik Fakültesi 232 No’lu Salon’da düzenlenecek “Horizon 2020 Eğitim Programı”na kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Etkinlik taslak programına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Konuyla ilgili sorularınız için [email protected] ve [email protected] adreslerine e-posta gönderebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin