Özkaymak Seyahat 23 Nisan’ı Resimle Kutluyor!

23 Nisan
23 Nisan

Özkaymak Seyahat, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutlamak için “Özkaymak Seyahat 23 Nisan Resim Yarışması” düzenliyor. Yarışmaya 16 yaş dahil olmak üzere 16 yaşından küçük tüm çocuklar katılabilir.

Yarışma Teması: “23 Nisan’ın Renkleri”

Katılımcılar, 23 Nisan’ı ve bu anlamlı günü temsil eden eserler üretmeye davetlidir. Resimlerde özgürlük, bağımsızlık, demokrasi, çocukluk ve umut gibi temalar işlenebilir.

Değerli Çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Hediyeniz Özkaymaktan! Konumuz “Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti Çocukları !” Resimlerinizi istediğiniz materyelleri kullanarak istediğiniz ölçüdeki zemine özgürce çizebilirsiniz! Gönderdiğiniz Resimlerin Arkasına İsim Soyisim irtibat Telefon Numarası Yarışmaya Hangi İlimizden Katıldığınızı ve Yaşınızı Belirtmeyi Unutmayın! Sadece 16 Yaşından Küçük Çocuklar Katılabilecektir

Ödüller:
1. Olan Eser Ödülü 7500 TL
2. Olan Eser Ödülü 5000 TL
3. Olan Eser Ödülü 3000 TL
3 Kişiye Jüri Özel Ödülü 1500 TL

Ayrıca Yarışmaya Katılan Herkesin Gönderdiği Resimler Türkiye’nin 4 Bir Yanında Yazıhanelerimizin Uygun Yerlerine Asılarak Sergilenecektir!

Yarışmaya Katılan Kişiler Eserlerinin Telif Haklarını Özkaymak ‘a Devretmiş Sayılır. Eserlerinizi Özkaymak Yazıhanelerine Genel Merkeze Gönderilmek Üzere Notuyla Teslim Edebilir Yada Posta Yoluyla Yazır Mahallesi Doç.Dr Halil Ürün Çad. Şehirler Arası Otobüs Terminali Özkaymak Turizm Bilgi İşlem Kat 2 Selçuklu / KONYA adresine gönderebilirsiniz!

https://www.instagram.com/ozkaymakseyahat