Özgür Eğitim Platformu 6. Gençlik Kampı

Merhaba!
Özgür Eğitim Platformu olarak 6. Gençlik Kampı’mızda bu yıl Rize / Çamlıhemşin’deyiz.
20 – 28 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz kamp için “Akan Dereler Denizlere Varacak – HES’lere Karşı Öğrenciler Buluşuyor” şiarıyla yola çıkıyoruz.
8 gün boyunca doğa gezileri, söyleşiler, turnuvalar, müzik dinletileri, rafting ve trekking gibi pek çok aktivite yapacağız. Bunların yanı sıra, Bilim – Felsefe Atölyesi, Tiyatro Atölyesi, Gökyüzü – Gözlem Atölyesi, Evrim Atölyesi, Fotoğraf Atölyesi, Sözlü Tarih Atölyesi, Go Atölyesi, Kısa Film Atölyesi, Alternatif Enerji Atölyesi ve Tulum – Horon Atölyesi gibi atölye çalışmaları da düzenliyoruz.

8 günlük bu kampın ücreti 200 TL. Yol masrafını karşılayarak, otobüs kiralamak için uğraşıyoruz. Önceki kamplarımızda olduğu gibi, bu kampta da bazı kurumlardan destek isteyerek yol masrafını büyük oranda karşılayabileceğimizi düşünüyoruz. Ama bir aksilik olur da destek alamazsak kamp ücreti, yol masrafıyla beraber 200 + 50 TL olacak.
Belki yeşiliyle yaylasıyla Karadeniz oluşundan, belki de HES’lere karşı düzenliyor olduğumuzdan, her zamankinden daha hevesliyiz. Gençliği bu yaz Çamlıhemşin’e bekliyoruz.
Bak işte yaklaşıyor fırtına!
Viya!
Özgür Eğitim Platformu