Özel Yetenekli Öğrencilerin Eğitiminde Dijital Araçlarla Desteklenen STEAM Uygulamaları-II

TÜBİTAK 4005
Özel Yetenekli Öğrencilerin Eğitiminde Dijital Araçlarla Desteklenen STEAM Uygulamaları

“Özel Yetenekli Öğrencilerin Eğitiminde Dijital Araçlarla Desteklenen STEAM Uygulamaları-II” adlı TÜBİTAK 4005 projemize başvurular alınmaya başlamıştır.

Projenin hedef kitlesini ülkemizin çeşitli bölgelerindeki BİLSEM’lerde görev yapmakta olan öğretmenler oluşturmaktadır. 05-10 Eylül 2022 tarihlerinde Gaziantep Üniversitesi Turizm Uygulama Oteli’nde gerçekleştirilecek projeye, Bilim ve Sanat Merkezlerinde görev yapan; fen bilimleri, bilişim teknolojileri, teknoloji/tasarım, görsel sanatlar ve matematik alanlardan toplam 24 öğretmen davet edilecektir.

Projeye katılım ücretsizdir. Konaklama ve iaşe giderleri TÜBİTAK bütçesinden karşılanacaktır. Projeye aile ile birlikte katılım olmamaktadır. Etkinlik yerine gidiş-geliş ulaşım giderleri katılımcılar tarafından karşılanacaktır.

05-10 Eylül 2022 tarihlerinde Gaziantep’te gerçekleştirilecek projeye, Bilim ve Sanat Merkezlerinde görev yapan; fen bilimleri, bilişim teknolojileri, teknoloji/tasarım, görsel sanatlar ve matematik alanlarından toplam 24 öğretmen davet edilecektir.

Katılımcı olabilmek için; 15 Ağustos 2022 tarihine kadar https://dijitalaraclarlasteam.com adresinde yer alan “Başvuru Formu”nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

Projeye gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Başvuru formu : https://forms.gle/KMFkwV1gsCJJYsaE8

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Exit mobile version