Özel Yetenekli Öğrencilerin Eğitiminde Dijital Araçlarla Desteklenen STEAM Uygulamaları-II

TÜBİTAK 4005
Özel Yetenekli Öğrencilerin Eğitiminde Dijital Araçlarla Desteklenen STEAM Uygulamaları

“Özel Yetenekli Öğrencilerin Eğitiminde Dijital Araçlarla Desteklenen STEAM Uygulamaları-II” adlı TÜBİTAK 4005 projemize başvurular alınmaya başlamıştır.

Projenin hedef kitlesini ülkemizin çeşitli bölgelerindeki BİLSEM’lerde görev yapmakta olan öğretmenler oluşturmaktadır. 05-10 Eylül 2022 tarihlerinde Gaziantep Üniversitesi Turizm Uygulama Oteli’nde gerçekleştirilecek projeye, Bilim ve Sanat Merkezlerinde görev yapan; fen bilimleri, bilişim teknolojileri, teknoloji/tasarım, görsel sanatlar ve matematik alanlardan toplam 24 öğretmen davet edilecektir.

Projeye katılım ücretsizdir. Konaklama ve iaşe giderleri TÜBİTAK bütçesinden karşılanacaktır. Projeye aile ile birlikte katılım olmamaktadır. Etkinlik yerine gidiş-geliş ulaşım giderleri katılımcılar tarafından karşılanacaktır.

05-10 Eylül 2022 tarihlerinde Gaziantep’te gerçekleştirilecek projeye, Bilim ve Sanat Merkezlerinde görev yapan; fen bilimleri, bilişim teknolojileri, teknoloji/tasarım, görsel sanatlar ve matematik alanlarından toplam 24 öğretmen davet edilecektir.

Katılımcı olabilmek için; 15 Ağustos 2022 tarihine kadar https://dijitalaraclarlasteam.com adresinde yer alan “Başvuru Formu”nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

Projeye gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Başvuru formu : https://forms.gle/KMFkwV1gsCJJYsaE8