Oyun Geliştirme Konferansı – Jamination

İTÜ Oyun Tasarlama ve Geliştirme Kulübü – Oyun Geliştirme Konferansı
Oyun geliştiricisi olan veya oyun geliştirmeyle ilgilenen herkesin katılabileceği 3 gün boyunca günde 3 konuşmadan oluşan Oyun Geliştirme Konferansı ve 48 saatlik Jamination’19 game jami ile Oyun Geliştirme Günleri İTÜ’de sizlerle!

İTÜ Oyun Tasarlama ve Geliştirme kulübü olarak, İTÜ Magnet’te 17-19 Mayıs tarihlerinde gerçekleştireceğimiz Oyun Geliştirme Günleri etkinliğimize bağlı Jamination’19 adlı 48 saatlik game jam etkinliğimize başvurmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Etkinlik, 17 Mayıs akşamı 18:30’da başlayıp 19 Mayıs akşamı 20:00’da bitecektir.

Game jam etkinliğinde katılımcılar, etkinliğin başlarında kendilerini tanıtarak, kurmak istedikleri, ekipte hangi niteliğe sahip insanları aradıklarından bahsederler ve bir ekip kurarlar. Ardından bir tema verilir. Verilen sürenin sonuna kadar ekipler, bu temayla ilgili bir oyun geliştirmeye çalışırlar. Bu oyun, bir video oyunu olabileceği gibi bir kutu oyunu, bir kart oyunu ya da farklı türden bir oyun olabilir. Bu etkinlik için oyun geliştirme ve sunum süreci 48 saat olacaktır. Etkinlik süresinin sonlarına doğru ekipler, oyun projelerini diğer katılımcılara sunarlar. Etkinliğin detaylı planına Facebook platformundaki sayfamızdan paylaştığımız etkinlikten erişebilirsiniz: https://www.facebook.com/events/272963990289118/

Etkinlik ile ilgili daha detaylı bilgilendirmeler onay maili ile birlikte verilecektir.

Etkinliğimizin kontenjanı sınırlıdır. Onaylanıp onaylanmadığınız tarafınıza mail olarak gönderilecektir. Onaylandığınız halde katılamayacaksanız lütfen bildiriniz.