Oyun Geliştiriciler için Ücretsiz İngilizce Eğitimi

Oyun Geliştiriciler
Ücretsiz İngilizce Eğitimi

Oyun geliştiriciler için ücretsiz İngilizce öğrenme fırsatı

İngilizce dersleri, oyun geliştirme alanında eğitim alan üniversite öğrencileri ve serbest veya bir oyun firması bünyesinde çalışan oyun geliştiricilerin profesyonel gelişimine destek olmak ve iş ortamındaki İngilizce becerilerini geliştirmelerine yardımcı olarak alanlarında ve kariyerlerinde daha başarılı olmalarını amaçlamaktadır.

Oyun Geliştiriciler için Ücretsiz İngilizce Eğitimi, ABD Büyükelçiliği RELO (ABD Dışişleri Bakanlığı Bölge İngilizce Eğitim Ataşeliği) ve ABD İstanbul Başkonsolosluğu tarafından yürütülmekte ve Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED) ve Kodluyoruz tarafından desteklenmektedir.

İngilizce dersleri, oyun geliştirme alanında eğitim alan üniversite öğrencileri ve/veya freelance olarak veya bir oyun firması bünyesinde çalışan oyun geliştiricilerin profesyonel gelişimine destek olmak ve iş ortamındaki İngilizce becerilerini geliştirmelerine yardımcı olarak alanlarında ve kariyerlerinde daha başarılı olmalarını amaçlamaktadır. Programı tamamlayan öğrencilerin İngilizce yazma, dinleme, konuşma becerilerinin artırılması, iş toplantılarında ve mülakatlarında kendilerini daha iyi ifade etmelerinin sağlanması hedeflenmektedir.

Başvuru Koşulları:

– T.C. vatandaşı olmak

– 18-29 yaş aralığında olmak (1993-2004 doğumlular)

– Temel seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak (İngilizce testi ile seviye tespiti yapılan adaylar arasından seçim yapılacaktır)

– Oyun geliştirme eğitimi almış/alıyor olmak veya bir şirket bünyesinde veya freelance olarak oyun geliştirme deneyimine sahip olmak

Değerlendirme:

Başvurular 9-19 Eylül tarihleri arasında kabul edilecektir. Tüm başvurular detaylı şekilde incelenecek, başvuru formunda bulunan İngilizce sorulara en iyi cevapları veren adaylara İngilizce seviye tespit sınavı yapılacaktır (Temel İngilizce bilgisi şartı arandığından bu aşamada sınavda istenen notu alamayan kişiler programa kabul edilemeyecektir). Son aşamada başvuru formunda verilen cevaplar ve online test sonucuna göre eğitime katılacak kişiler seçilecektir.

Takvim:

Dersler 17 Ekim 2022 – 10 Şubat 2023 tarihlerinde İngilizce Dil Uzmanı ABD’li bir öğretmen tarafından online verilecektir. Haftada 2 gün, günde 2 saat (toplamda 4 saat) sürecektir.

Eğitime katılan kişiler RELO ve ABD Büyükelçiliği tarafından organize edilen programların mezunları olarak kabul edilecek ve gelecek dönemdeki dersler, eğitim fırsatları ve etkinliklerle ilgili duyuruları alabilecektir. Ayrıca derslere en az %75 oranında katılım gösteren ve programı başarıyla tamamlayan katılımcılara program bitiminde dijital sertifika takdim edilecektir.

Aşağıda bulunan başvuru formunu eksiksiz biçimde doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi: 19 Eylül 2022

Başvuru için tıklayınız

Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

ten + nine =