Oyun Dostu Öğretmen Eğitimi – TechCamp İstanbul

Öğretmen Eğitimi
Oyun Dostu Öğretmen Eğitimi

Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Laboratuvarı (BUG Lab) tarafından düzenlenen TechCamp İstanbul 2022: Oyun Dostu Öğretmen Eğitimi’nin bir paydaşı olarak 24-25 Eylül tarihlerinde BAU Kemerburgaz Kampüsü’ndeyiz. Son başvuru 9 Eylül!

Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Laboratuvarı (BUG Lab) tarafından düzenlenen, TechCamp USA, ABD İstanbul Başkonsolosluğu ve ÖRAV tarafından desteklenen “Oyun Dostu Öğretmen Eğitimi”ne gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bu etkinlikte kendi fiziksel eğitsel oyunlarını, kutu oyunlarını, kaçış oyunlarını tasarlamayı ve ders planlarına oyunlaştırmanın nasıl entegre edilebileceğini derslerde kullanabileceğin araçlarla öğreneceksiniz. Ve tabi ki hem bol bol oyun oynayacaksınız hem de bol bol oyun tasarlayacaksınız!

Etkinliğimiz 24-25 Eylül (Cumartesi ve Pazar tam gün) tarihlerinde Bahçeşehir Üniversitesi Kemerburgaz Kampüsü’nde (BAU Future Campus) gerçekleşecek olup tamamen ücretsizdir. Eğitim için her katılımcı kendi konaklamasını ve ulaşımını karşılamakla yükümlü olup, eğitim esnasındaki tüm yiyecek ve içecekler ikramımızdır. Şehir merkezinden kampüse ve kampüsten şehir merkezine ücretsiz ulaşım sağlanacaktır ve katılımcılara diğer giderleri için günlük harcırah verilecektir.

Etkinliğin ilk günü 24 Eylül Cumartesi sabah 09:00’da başlayacak olup akşam 22:00’da bitecektir; ikinci gün 25 Eylül Pazar ise yine 09:00’da başlayacak olup 19:00’a kadar sürecektir. Dolayısıyla yolculuk ve konaklama planlamalarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz.

Tech Camp Istanbul 2022 Oyun Dostu Öğretmen Eğitimi Başvuru Formu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

19 + ten =