Oyun Atölyeleri

Oyun Atölyeleri
Oyun Atölyeleri

MUDEM Benim Geleceğim Gençlik Merkezi Oyun Atölyelerine devam ediyor!

Oyun, mutlu ve sağlıklı çocuk gelişiminin önemli bir parçasıdır. Çocukların kaygı ve korkuları ile baş edebilmelerine, normale dönüldüğünü hissetmelerine, rahatlamalarına ve keyiflenmelerine yardımcı olur. Uzun süre evde olmak; arkadaşlardan ve sevilen mekânlardan ayrı kalmak hepimiz için zorlu bir durumdur. Bu zorlu günlerde çocuk haklarından biri olan oyun hakkını temel alarak çocukların bu hakka erişimini kolaylaştırmak amacıyla düzenlediğimiz oyun atölyelerimize tüm çocukları bekliyoruz.

MUDEM Benim Geleceğim Gençlik Merkezi ” Oyun Atölyesi”, 10-16 yaş arası tüm çocukların katılımına açıktır. Her oturum 1 saat sürecektir.

Çocuğunuzun atölyeye katılabilmesi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Kayıt formunuz bize ulaştıktan sonra size, 30 Haziran Çarşamba günü 15.00-16.00 saatleri arasında aktif olacak bir Zoom bağlantı linki gönderilecektir. 30 Haziran Çarşamba günü saat 15.00’da size gönderilen linke bağlanarak, çocuğunuzun atölyeye katılmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını çerçevesinde alınan önlemler gereği programlarımızı online olarak uzaktan yürütmekteyiz.

Etkinlik boyunca yapacağımız oyunların içeriği nedeniyle kameralarınızın ve mikrofonlarınızın açık olmasını rica etmekteyiz.

Bu çalışma, Mülteci Destek Derneği (MUDEM) tarafından, Alman Federal Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Bakanlığı’nın katkılarıyla, Save the Children Türkiye ve Şişli Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilmektedir.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSczzJRLgchyUWXrF-NVOCpCyQPNsJNpCAxkSwaw4ep_GQxBtg/viewform

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.