ÖRÜMCEK TUTACAĞI

İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ PROJE ÇALIŞMASI

Bu Benim Eserim Matematik ve Fen Bilimleri Proje Yarışması

PROJE AMACI: GÜNÜMÜZDE TAVAN ARALARINDA, DUVAR KÖŞELERİNDE ÇOK FAZLA ÖRÜMCEKLE KARŞILAŞABİLİYORUZ. FAKAT BAZI İNSANLAR ÖRÜMCEK GÖRDÜKLERİ YERLERDE ONLARI ÖLDÜRMEYİ KOLAY BİR YÖNTEM OLARAK ALGILIYORLAR. BENCE BU CANLILAR ÖLDÜRÜLMEYİ HAKETMİYOR.

PROJE HEDEFİ: GÜNÜMÜZDE TAVAN ARALARINDA, DUVAR KÖŞELERİNDE ÇOK FAZLA ÖRÜMCEKLE KARŞILAŞABİLİYORUZ. FAKAT BAZI İNSANLAR ÖRÜMCEK GÖRDÜKLERİ YERLERDE ONLARI ÖLDÜRMEYİ KOLAY BİR YÖNTEM OLARAK ALGILIYORLAR. BENCE BU CANLILAR ÖLDÜRÜLMEYİ HAKETMİYOR. BU SAYEDE HEM BU KÜÇÜK CANLILARIN BULUNDUĞUMUZ YERDEN TEMİZLEYECEK HEM DE ONLARI ÖLDÜRMEYCEĞİZ.

PROJE ÖZETİ: GÜNÜMÜZDE TAVAN ARALARINDA, DUVAR KÖŞELERİNDE ÇOK FAZLA ÖRÜMCEKLE KARŞILAŞABİLİYORUZ. FAKAT BAZI İNSANLAR ÖRÜMCEK GÖRDÜKLERİ YERLERDE ONLARI ÖLDÜRMEYİ KOLAY BİR YÖNTEM OLARAK ALGILIYORLAR. BENCE BU CANLILAR ÖLDÜRÜLMEYİ HAKETMİYOR.BENCE BU İKİ SORUNADA ÇÖZÜM BULDUM. BU SAYEDE HEM BU KÜÇÜK CANLILARIN BULUNDUĞUMUZ YERDEN TEMİZLEYECEK HEM DE ONLARI ÖLDÜRMEYCEĞİZ.

GERÇEKLEŞTİRİLEN FAALİYETLER: GÜNÜMÜZDE TAVAN ARALARINDA, DUVAR KÖŞELERİNDE ÇOK FAZLA ÖRÜMCEKLE KARŞILAŞABİLİYORUZ. FAKAT BAZI İNSANLAR ÖRÜMCEK GÖRDÜKLERİ YERLERDE ONLARI ÖLDÜRMEYİ KOLAY BİR YÖNTEM OLARAK ALGILIYORLAR. BENCE BU CANLILAR ÖLDÜRÜLMEYİ HAKETMİYOR.BENCE BU İKİ SORUNADA ÇÖZÜM BULDUM. BU SAYEDE HEM BU KÜÇÜK CANLILARIN BULUNDUĞUMUZ YERDEN TEMİZLEYECEK HEM DE ONLARI ÖLDÜRMEYCEĞİZ.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin