Online Dijital Pazarlama Eğitimi

Pazarlama Eğitimi
Dijital Pazarlama Eğitimi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), Habitat Derneği ve Türk Telekom ortaklığında yürütülen Hedefi Olan Kadına İnternetle Hayat Kolay Projesi, kadınların pazarlama / online satış, e-ticaret mevzuatı gibi konularda farkındalıklarının artması ve online platformlardan satış gerçekleştirmelerinin teşviki amacıyla uygulanmaktadır.

Proje kapsamında 30 Ocak 2021 17:00-19:00 saatleri arasında online Dijital Pazarlama Eğitimi gerçekleştirilecektir.

Dijital Pazarlama Eğitimlerinden yararlanan kadınlar arasından seçilecek olan 500 kadınla Tasarım Odaklı Düşünme Atölyesi düzenlenecektir. Atölye katılımcıları arasından seçilecek 100 kadına ise mentorlük desteği verilecektir. Eğer sen de bu desteklerden yararlanmak istersen, bu eğitim tam da sana göre!

Eğitim İçeriği

Pazarlama: Hedef Kitle Seçimi, Rakip Analizi, Pazar Araştırması vb. konuları kapsamaktadır.
Dijital Pazarlama: Sosyal Medya Araçları, Ürün ve Hizmet Tanıtımı, İnternet Reklamcılığı gibi konuları kapsamaktadır.
E-Ticaret ve Ödeme Sistemleri
E-Ticaret Mevzuatı
Eğitim, 18 yaş üstü bilgi sahibi olmak isteyen ve kendini geliştirmek isteyen kadınların katılımına açıktır. Etkinliğe katılım ücretsizdir.

Proje Hakkında
2014 yılından beri devam eden Hedefi Olan Kadına İnternetle Hayat Kolay Projesi, sürdürülebilir ekonomik büyüme ve toplumsal kalkınma için temel itici güç olan bilişim teknolojilerinin herkes tarafından erişilebilir olması hedefi ile henüz internetle tanışmamış veya internet kullanımı konusunda becerileri eksik olan bireylere İnternet Okuryazarlığı Eğitimleri vererek dijital dönüşümü hızlandırmayı amaçlamıştır. Proje kapsamında 2014-2019 yılları arasında 46.600 kişiye yüz yüze eğitimler ile ulaşılmıştır. Bu faydalanıcıların %53’ünü kadın katılımcılar oluştururken %47’sini erkek katılımcılar olmuştur.

Hedefi Olan Kadına İnternet ile Hayat Kolay Projesi, ikinci döneminde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), Habitat Derneği ve Türk Telekom ortaklığında kadınların bilgi ve iletişim teknolojileri, e-hizmetler ve e-ticaret gibi konularda bilgi birikimlerini geliştirmeyi ve ekonomiye katılmalarını teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Hedefi Olan Kadına İnternetle Hayat Kolay Projesi Eğitim Müfredatı ile 81 ilde 5.000 kadına eğitim verilmesi hedeflenmektedir. Eğitimlerinden yararlanan kadınlar arasından 500’ü ile Tasarım Odaklı Düşünme Atölyeleri gerçekleştirilecek ve devamında 100 katılımcıya mentorlük desteği verilecektir.

Eğitim Tarihi:

30 Ocak 2021 Cumartesi 17:00 – 19:00

Son Başvuru Tarihi:

30 Ocak 2021 – 12:00

Online gerçekleşecek olan eğitim linki katılımcıların başvurularını yapmış oldukları e-mail hesapları ile paylaşılacaktır.

Hedefi Olan Kadına İnternetle Hayat Kolay Projesi Online Dijital Pazarlama Eğitimi Başvuru Formu