Okullar Arası Proje Yarışması

Bu Yarışma Öğretmenler İçin

CNR Kitap Fuarı 2014
Okullar Arası Proje Yarışması
20/01/2014 – 07/03/2014 tarihleri arasında İstanbul il sınırları içerisindeki bütün ilköğretim ve ortaöğretim okulları genelinde düzenlenen yarışmaya; CNR Holding bağlı kurumlarından Sine Fuarcılık A.Ş. ‘ye ait buhangikitap.com adresinden yarışmaya ücretsiz erişebilir. Yarışmaya katılmak için; web sitesindeki proje yarışmasından ilgli form aşamalarını takip ederek yaptığı projeyi göndermesi gerekmektedir.
Yarışmaya okulları adına katılan eğitim personelinin, “telif hakkı ihlalleri konusunda bilgi vermek ve eğitmek” amaçlı projesini geliştirip sunması istenmektedir. Jürinin seçeceği yarışma finalistinin projesi, okuluna aşağıdaki hediyeleri kazandıracaktır:
Vestel 65” Etkileşimli Akıllı Tahta
1 adet Vestel 10.1” Tablet
50 TL yüklü internetten alışveriş kartı
Jüri üyeleri projeleri aşağıdaki kıstaslara göre inceleyip karar verecektir:
Yaratıcılık
Öğrenciler üzerinde kalıcı bir etki bırakması
Uygulanabilir olması
Yarışma 20 Ocak 2014 tarihinde Pazartesi günü öğlen saat 12:00’da başlayacak, 7 Mart 2014 tarihinde Cuma günü öğlen saat 12:00 ‘de sona erecektir.
Yarışma bitiminden sonra toplanan projeler değerlendirilip, 7 Mart 2014 Cuma günü değerlendirilecektir. Akabindeki günlerde web sitesinden ve CNR Kitap Fuarı sosyal medya hesaplarından ilan edilecektir.
Jüri üyeleri:
Melike Günyüz / Sedir Yayın Gurubu Genel Yayın Yönetmeni
Alpaslan Durmuş / EDAM Yayın Evi Genel Müdürü
Münir Üstün / Basın Yayın Birliği Başkanı
Yarışmaya sadece İstanbul ili içindeki ilk ve orta öğretim kurumlarında aktif olarak öğretmenlik yapan eğitimciler katılabilir.
CNR Holding A.Ş., yarışmaya projesi ile katılanların, katıldığı okul ve katılımcıların adlarını duyurularında kullanma hakkı vardır.
Sine Fuarcılık A.Ş. ve Commodore Digital; kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının sistemi erişimini bloke edebilir.
Ödül kazanan yarışmacının verdiği bilgilerdeki Ad ve Soyadının, kimlik bilgileri ile aynı olması gerekmektedir. Kazanan kişilerin ödüllerini alabilmeleri için kimlik ibrazı istenir.
Bu yarışmaya Commodore Digital, CNR Holding A.Ş. ve bağlı firmalarının çalışanları ile 1. dereceden akrabaları katılamaz. Katılsalar dahi ödül almaya hak kazanamazlar.
CNR Holding A.Ş., ödül alan projeyi her türlü mecrada istediği gibi kullanma hakkı vardır.
Verilecek ödüller, duyurularda yayınlanan resimlerdekilerden farklılık gösterebilir. Resimler temsilidir.
Yarışmaya katılan herkes bu yarışma şartnamesini okumuş ve kabul etmiş sayılır.

ÖDÜLLER
VESTEL 65” ETKLEŞMLİ AKILLI TAHTA
VESTEL 10.1” TABLET
50 TL HEDİYE KARTI

Jüri üyeleri:

Melike Günyüz / Sedir Yayın Gurubu Genel Yayın Yönetmeni
Alpaslan Durmuş / EDAM Yayın Evi Genel Müdürü
Münir Üstün / Basın Yayın Birliği Başkanı

Nasıl Katılacaksın?
1) Ağaç yaş iken eğilir diyoruz ve genç beyinleri “telif hakları ihlalleri konusunda eğitmek ve bilgi vermek” amacıyla eğitimcilerimizi yaratıcılıklarını kullanmaları için yarışmamıza davet ediyoruz.

2) Eğer sen de bir eğitimci isen; gel ve okulunu temsil ederek yarışmamıza katıl. Hem okuluna, hem kendine harika ödüller kazandır, genç nesillere ışık tut!