Okul Öncesinde Eğitimde Değişim Konferansı

Değerli Misafirlerimiz,

26 Ekim 2019 tarihinde 5. EĞİTİMDE DEĞİŞİM KONFERANSI (EDK); Eğitimde İnovasyon Derneği tarafından, Dudullu OSB Kampüs Kreş ev sahipliğinde yapılacaktır.

Eğitimde Değişim Konferansı (EDK) “Değişimin bir parçası ol!” mottosu ile yola çıktı. Katılımcıların uzmanlardan öğreneceği, meslektaşlarından ilham alacağı, sadece pasif dinleyici değil aktif katılımcı olduğu, iyi bir network oluşturup kendi öğrenme ağını kuracağı ve en iyi firmaların katılımları ile zenginleşen farklı bir konferans olarak tasarlandı.

Ve şimdi biz, Eğitimde Değişim Konferansı’nda “Okul Öncesi” temasıyla bir ilki daha gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Siz eğitim sevdalıları ile, 0-6 yaş çocukları gibi doyasıya oynamaya, koşmaya, zıplamaya hatta tırmanmaya yani yaparak yaşayarak, deneyimleyerek öğrenmeye hazırlanıyoruz.

Alanında uzman öğretmen ve akademisyenleri bir araya getirecek olan konferansımızda; atölye, sunum ve deneyim paylaşımları ile “ Eğitim 0’dan başlar.” demek için gün sayıyoruz.

Sizleri, 5. EĞİTİMDE DEĞİŞİM KONFERANSI OKUL ÖNCESİ ‘ne davet ediyorum. Katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

Saygılarımla.

Duygunur ŞAHİN ARSLAN
Eğitimde İnovasyon Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

Atölye ve deneyim paylaşımı başvuruları başladı. Başvuru için lütfen tıklayınız. 

EĞİTİMDE DEĞİŞİM KONFERANSI
Uzmanlardan öğrenebilir, diğer katılımcılardan ilham alabilir ve kişisel öğrenme ağınızı oluşturabilirsiniz. Eğitimde Değişim Konferansı #EDKOkulÖncesi, katılımcıların uzmanlardan öğreneceği, meslektaşlarından ilham alacağı, iyi bir network oluşturacağı ve öğrenirken eğlenecekleri farklı bir konferans olarak tasarlandı.

Eğitimde Değişim Konferansı #EDKOkulÖncesi
Tarih : 26 Ekim 2019
Yer : Dudullu OSB Kampüs Kreş
edk19@egitimdedegisim.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here