Okul Öncesi Eğitim Zirvesi

4. Okul Öncesi Eğitim
Okul Öncesi Eğitim Zirvesi

4. Okul Öncesi Eğitim Zirvesi Gelecek Eğitimde Platformu tarafından düzenlenmektedir.

Değerli Okul Öncesi Eğitim Gönüllüsü,

­
­
­
“Gelecek Eğitimde Platformu” olarak yeniliklere ve farklı fikirlere açık, değerlerini bilen ve geleceğe yön verebilen eğitimcilerin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla eğitim etkinlikleri gerçekleştiriyoruz.

Bu yıl dördüncüsünü yapacağımız Okul Öncesi Eğitim Zirvesi’ni 25-26 Eylül 2021 tarihlerinde düzenleyeceğimizi bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Online Etkinlik Platformu uygulaması üzerinden sizlere yüzyüze etkinliği aratmayacak bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.

Geçen yıl kayıt yaptıranların bu zirveye katılım hakkı devam etmektedir.

­
­
“Hayalinin Peşini Bırakma” teması ile gerçekleştireceğimiz 4. Okul Öncesi Eğitim Zirvesi’nde eğitim alanında uzmanlar bir araya gelerek ilham verici konuşmalar ve atölye çalışmaları yapılacak.

Zirvemizde alanında uzman kişileri; kendisini geliştiren, hayalinin peşini bırakmayan ve öğrenme yolculuğuna devam eden binlerce okul öncesi öğretmeni, öğretmen adayı ve ebeveyn ile buluşturmayı hedefliyoruz.

Katılımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Okul Öncesi Eğitim Zirvesi Ekibi

Atölye çalışmaları 26.09.2021 Pazar günü yapılacaktır. Atölyeler alanında uzman kişiler tarafından bilgi ve deneyim elde etmenize yönelik olarak uygulamalı veya seminer modunda gerçekleştirilecektir. Atölyele seçim formları 15 Eylül itibariyle iletilecektir

Her izlenen atölye için öğretmenlerimize katılım belgesi verilecektir.

https://okuloncesiegitimzirvesi.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.